Feedback

Телемаркетолог

17.06.2016 475

Телемаркетологи затребувані скрізь, де здійснюється віддалена продаж товарів або послуг. Найчастіше це: інтернет-магазини, віртуальні послуги, програмне забезпечення, промислове обладнання, офісні меблі та канцелярія, кредитні організації, аудиторські і консалтингові компанії.
Головне завдання телемаркетолога - здійснювати збір інформації по телефону, а також просувати або продавати товари і послуги роботодавця. Популярність професії зросла в зв'язку з дедалі більшій кількості інтернет-магазинів.
Однак робота телемаркетолога - це не просто спілкування по телефону. Це професійно вибудувана розмова, в процесі якого у потенційного покупця складається особливе враження про компанію, її продукцію. Відповідно, тут є свої канони і сценарії, яких необхідно дотримуватися для отримання позитивного результату. Якщо угода відбулася, телемаркетолог отримує бонус.
Важливими якостями телемаркетолога є: комунікабельність, правильна мова, терплячість, тактовність, уміння переконувати, здатність зводити нанівець конфліктні ситуації, аналітичний розум.
Професія телемаркетолог для багатьох - перша сходинка в маркетингової кар'єрі. Найчастіше на посаду приймають юнаків та дівчат, що бажають поєднувати роботу і навчання.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1060

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 1004

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1689

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт