Feedback

Супервайзер

16.06.2016 2214

Посада супервайзера представлена ​​в рекламних агентствах, виробничих компаніях, оптової та роздрібної торгівлі.
Основна суть роботи супервайзера - управління персоналом: мерчендайзерами, промоутерами або торговими представниками. Спеціаліст може бути штатним або позаштатним. Перші постійно обслуговують одну і ту ж компанію. Позаштатних запрошують на тимчасові акції або проекти.
Супервайзер створює маршрут торговому представнику, контролює успішність проведення акції промоутерами, стежить за якістю роботи мерчендайзерів. Промоутер супервайзер також забезпечує необхідним роздатковим матеріалом, а також контролює наявність просування продукції на полицях магазинів.
В обов'язки супервайзера також входить аналіз торгових точок, де працюють їх підлеглі. Спеціаліст аналізує робочий процес, умови праці і пропонує більш ефективні рішення.
Професія супервайзера вимагає відповідальності, пунктуальності, мобільності, уважності, комунікабельності та аналітичний склад розуму.
Робота супервайзера - одна з найважливіших спеціальностей для тих, хто націлений на вдалий стартап і подальший кар'єрний ріст. До того ж фахівці такого профілю дуже затребувані.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників торгівлі в Україні 2024, в якому знаходиться 28 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Банківський службовець

  Банківський службовець

  Банківський службовець - працівник банку з вищою економічною освітою, відповідальний за виконання банківський операцій: видачу кредитів, прийом вкладів, здійснення розрахунків ... 1060

 • Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор це офіційний представник податкової інспекції, який займається виїзними перевірками, а також застосовує фінансові санкції по відношенню до ... 1004

 • Трейдер

  Трейдер

  Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх ... 1689

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт