Feedback

Перукар

14.06.2016 1414

Головне завдання перукаря - підібрати правильну зачіску клієнту, яка гармоніювала б з його образом. Що для цього потрібно - просто укладання або плетіння африканських кісок - залежить від бажання і фантазії клієнта і навичок перукаря.
Як і багато інших професії, перукарська справа вимагає спеціалізації. Перукар широкого профілю робить найпоширеніші моделі стрижок, укладок, виконує фарбування і завивку. Перукар - стиліст придумує імідж клієнта, фантазує над креативними стрижками, здатний до виконання незвичайних операцій. Такий фахівець цінується значно дорожче. Різновид перукаря - брейдер. Він спеціалізується на плетінні африканських кісок, створення джгутів і дредів. Хороший перукар, перш за все, повинен мати гарний смак, відмінним зором і окоміром. Як і стиліст, перукар повинен помічати характер і поведінку людини, щоб підібрати оптимальну зачіску. У професії потрібна комунікабельність, знання психології, креативність і доброзичливість.
Перукар - це професія де можна досягти успіху. Тенденції постійно змінюються, з'являються нові техніки, і можна рости в професії вічно. Але можна і вирости в якусь іншу сферу діяльності. Якщо майстер прагне популярності, то він стає конкурсним майстром - бере участь в конкурсах, перемагає. Це як професійний спортсмен.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день лікаря 2024, в якому знаходиться 42 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог допомагає пацієнтам зміцнити здоров'я і значно поліпшити самопочуття за допомогою правильно підібраного харчування, а також режиму прийому ... 1767

 • Косметолог

  Косметолог

  Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 1551

 • Майстер манікюру

  Майстер манікюру

  Майстер манікюру (манікюрниця) пропонує послуги по догляду за шкірою рук і ... 5948

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт