Feedback

Тату-мастер

14.06.2016 1673

Тату-майстер найчастіше працює в тату-салонах або на дому за наявністю необхідного обладнання.
Справжній майстер татуювання в якійсь мірі схожий на лікаря. Звернення з гострою голкою вимагає акуратності і стерильності. В іншому випадку красивий натільний малюнок може обернутися для клієнта великими проблемами зі здоров'ям.
У вільний час фахівець розробляє нові сюжети для тату, пропонує їх клієнтам. Ті, в свою чергу, можуть вибрати один із запропонованих варіантів, а можуть прийти в салон зі своїм власним. Найчастіше малюнки свідчать про приналежність до тієї чи іншої субкультури, немов у давнину - приналежність до племені.
Татуювання можуть бути чорно-білими і кольоровими, можуть бути нанесені на руку або на тіло, можуть прикрашати і іноді спотворювати.
Майстер з нанесення татуювань - це, перш за все, художник. Дорогі майстри відрізняються креативним мисленням, відмінною дрібною моторикою, вони комунікабельні і мають активною життєвою позицією.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день лікаря 2024, в якому знаходиться 42 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог допомагає пацієнтам зміцнити здоров'я і значно поліпшити самопочуття за допомогою правильно підібраного харчування, а також режиму прийому ... 1769

 • Косметолог

  Косметолог

  Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 1551

 • Майстер манікюру

  Майстер манікюру

  Майстер манікюру (манікюрниця) пропонує послуги по догляду за шкірою рук і ... 5949

Всі статті