Feedback

Мастер татуажа

14.06.2016 1807

Перманентний макіяж - це популярна косметична послуга, суть якої - введення особливих барвників у верхні частини шкіри обличчя.
За допомогою перманентного макіяжу можна надати певну форму губ, змінити відтінок обличчя, підкреслити лінії брів і очей. Тож не дивно, що найчастіше за такою послугою звертаються жінки.
Майстер татуажу досконально вивчає образ клієнта, підбирає колір барвників і оптимальну техніку нанесення. Потім малюється ескіз майбутнього макіяжу. Якщо запропонований варіант клієнта влаштовує, то майстер приступає до роботи.
На плечах фахівця лежить велика відповідальність. По-перше, не нашкодити здоров'ю клієнта. По-друге, виконати роботу максимально якісно і акуратно, оскільки перманентний макіяж видалити набагато дорожче.
У роботі майстра татуажу важливі такі якості, як: акуратність, хороший окомір, відповідальність, схильність працювати руками, хороші смак і сприйняття кольорів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день лікаря 2024, в якому знаходиться 42 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог допомагає пацієнтам зміцнити здоров'я і значно поліпшити самопочуття за допомогою правильно підібраного харчування, а також режиму прийому ... 1769

 • Косметолог

  Косметолог

  Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 1551

 • Майстер манікюру

  Майстер манікюру

  Майстер манікюру (манікюрниця) пропонує послуги по догляду за шкірою рук і ... 5949

Всі статті