Feedback

Адміністратор салону краси

14.06.2016 1311

Посада адміністратора представлена ​​у всіх закладах, так чи інакше пов'язаних з турботою про зовнішність і здоров'я: перукарнях, салонах манікюру і педикюру, салонах краси, центрах естетичної медицини.
Адміністратор салону краси - це «душа» підприємства. Спеціаліст координує роботу співробітників, приймає дзвінки і веде запис клієнтів, консультує клієнтів по послугах салону. Іноді адміністратор займається продажем косметики та засобів для домашнього догляду. Контролює наявність цих засобів, а також справність робочої апаратури. Адміністратор проводить розрахунки з клієнтами, займається вирішенням конфліктних ситуацій, а також відповідає за розрахунок заробітної плати співробітників.
Найголовніша вимога до адміністратора - приємна, доглянута зовнішність. Крім цього необхідно бути комунікабельним, доброзичливим і стійким до стресів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день лікаря 2024, в якому знаходиться 42 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог

  Лікар-дієтолог допомагає пацієнтам зміцнити здоров'я і значно поліпшити самопочуття за допомогою правильно підібраного харчування, а також режиму прийому ... 1666

 • Косметолог

  Косметолог

  Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 1508

 • Майстер манікюру

  Майстер манікюру

  Майстер манікюру (манікюрниця) пропонує послуги по догляду за шкірою рук і ... 5875

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт