Feedback

Стюардеса (стюард)

09.06.2016 659

Робота бортпровідником це виконання службових обов'язків безпосередньо на борту - в повітрі. Повітряні судна належать компаніям, в штаті яких числяться стюарди і стюардеси. Обслуговувати пасажирів і одночасно забезпечувати безпеку на борту лайнера або літака - основні обов'язки бортпровідника.
Якщо говорити про авіацію, то робота стюарда або стюардеси починаються задовго до польоту. Перевірити порядок в салоні, безперебійне постачання рятувального обладнання для кожного пасажира, повідомити технічній службі про будь-які дефекти, при можливості їх ліквідувати самостійно.
Далі починається посадка пасажирів: необхідно допомогти з пошуком місця і навантаженням багажу. Під час руху стюард обслуговує пасажирів, стежить за їх поведінкою, розносить їжу, напої, серветки та ін. В разі екстреної ситуації надає першу медичну допомогу, виконує функцію психолога протягом усього шляху. Під час висадки бортпровідник проводжає пасажирів, нагадуючи захопити всі особисті речі. Комунікабельність, готовність до стресових ситуацій, уважність, доброзичливість - якості хороших стюардів і стюардес. Безумовно, потрібне міцне здоров'я і бездоганний зовнішній вигляд.
Дану професію прийнято вважати жіночою, незважаючи на те, що найпершими бортпровідників були чоловіки.
Робота стюардеси накладає свій відбиток на поведінку в звичайному житті. Якості, властиві стюардес: посмішка, спокій і незворушність, можливість надати медичну допомогу в екстреній ситуації, завжди виглядати стильно й охайно.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День авіації України 2024, в якому знаходиться 36 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Випробувач

  Випробувач

  Випробувач - фахівець з перевірки справності та зручності використання нових моделей машин і ... 998

 • Бортінженер

  Бортінженер

  Бортінженер - фахівець з контролю експлуатації повітряних засобів, а також по усуненню неполадок що ... 1013

 • Авіадиспетчер

  Авіадиспетчер

  Авіадиспетчер відповідає за порядок повітряного руху, віддалено керує екіпажем повітряного судна, керує рухом в рамках своїх ... 1025

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт