Feedback

Аудитор

06.06.2016 893

Робота аудитора має на увазі виконання наступних функцій: відвідування компаній, що підлягають аудиторській перевірці, перевірка фінансової діяльності організації, перевірка бухгалтерських документів, звітів, складання висновків про виконану роботу, надання консультаційних послуг з питань поліпшення податкової звітності, бухгалтерської діяльності.
Посада аудитора має на увазі наявність у кандидата наступних якостей: відповідальність, пам'ять на числа, акуратність, принциповість, пунктуальність, схильність до паперової роботи, до аналітики, посидючість і стійкість уваги.
Часто під «хорошим аудитором» сприймають жінку від 50 років, багато років пропрацювала головним бухгалтером на великому підприємстві. Однак вік, стать і стаж роботи не є показниками якості в професії.
Так, фахівець аудитор може дати експертну оцінку з того чи іншого питання, але це не означає, що він в курсі всіх проблем в компанії.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День бухгалтера України 2024, в якому знаходиться 117 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

Всі статті