Feedback

BTL-менеджер

06.06.2016 449

Термін «BTL» з'явився більше 50 років тому, коли один з топ-менеджерів рекламного агентства забув про деякі рекламні витрати і прописав їх нижче підведений підсумкової лінії. Звідси й з'явилося поняття «Below The Line», тобто «під рискою».
BTL-менеджер - це відповідальна фігура в компанії, яка повністю веде рекламний проект від ідеї до втілення. Мета заходу - залучення цільової аудиторії продукту або послуги, а також додаткова стимуляція збуту.
Спеціаліст визначається з аудиторією, приймає рішення про цілі і завдання кампанії, становить план-графік, узгоджує кошторис, підписує договір. Акція може бути в формі: презентації, дегустації, подарунка за покупку, роздачі листівок. Ідеї ​​обмежуються тільки фантазією рекламщика.
Далі BTL-менеджер самостійно набирає персонал (промоутерів), домовляється про роздатковий матеріалі і робоче обладнання. По завершенні акції складається підсумковий звіт.
У професії важливі такі якості, як: відповідальність, креативність, мобільність, організованість, уміння керувати людьми, ставити цілі і досягати результатів.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День PR-спеціаліста 2024, в якому знаходиться 2 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Спічрайтер

  Спічрайтер

  Спічрайтер (від англ. «Speech» - мова, «writer» - автор, письменник) - фахівець в області PR, пише тексти для публічних виступів бізнесменів і ... 937

 • Event-менеджер

  Event-менеджер

  Event-менеджер - це фахівець з планування та організації різних заходів для організацій, структур і приватних ... 1172

 • SMM-менеджер

  SMM-менеджер

  SMM-менеджер - фахівець з просування бренду, web-сайту, товарів або послуг за допомогою соціальних майданчиків в Інтернеті, до яких відносяться: соціальні мережі, блоги, ... 1869

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт