Feedback

Що подарувати хлопчикові на 10 років

10.02.2014 3219

Почати потрібно з чергової гучної комп'ютерної гри, звичайно, якщо хлопчик такими захоплюється. Цей подарунок не буде настільки дорогим, але іменинника дуже порадує. Головне, щоб він не засиджувався за комп'ютером допізна, для чого знадобиться ще один презент - говорить будильник. Він може бути звичайним або мати більш цікаве, навіть іграшкове оформлення. У будь-якому випадку з його допомогою хлопчик буде контролювати час, проведений за комп'ютером.
Ігри можуть бути не тільки комп'ютерними, але і настільними. Для дітей з математичним складом розуму гарним подарунком будуть шахи, шашки та інші ігри. Для більш азартних і спортивних дітей краще придбати настільний хокей або футбол. Такий подарунок буде цікавий не тільки дітям, але і їхнім батькам, що дозволить їм проводити більше часу разом.

Чоловіки в будь-якому віці проявляють інтерес до машин, вертольотів і катерів на радіокеруванні. З віком ускладнюється тільки механізм управління та якість авто. Не варто довго думати над тим, що подарувати хлопчикові на 12 років, радіокерований механізм стане подарунком, краще якого і не придумаєш. Сучасні виробники іграшок пропонують величезний вибір різних моделей, як більш простих, так і поскладніше, особливо при обліку того, що між дистанційно керованими моделями також влаштовуються численні змагання.

Ні для кого не секрет, що письмовий стіл у більшості хлопчиків - сховище різного мотлоху і розкиданих дрібниць. Хороший спосіб вирішити таку проблему - подарувати йому красиву коробку для зберігання дисків, кактус, який буде прикрашати простір біля монітора, рамку з сімейної фотографією або фотографією дружної компанії та багато іншого, що дозволить укладати дрібниці, а не розкидати їх по столу.

Дуже важливе значення слід надавати перевагам хлопчика, навіть якщо вони будуть трохи дивними. Хай він займається тим, що йому цікаво. Головне, щоб ці заняття були не шкідливі для здоров'я і не привели до згубних наслідків.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 10 річчям на ювілей, в якому знаходиться 189 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Що можна подарувати дівчинці на 9 років?

  Сучасні дітлахи випереджають наші думки і вгадують наші вчинки ще швидше, ніж ми встигаємо схаменутися. Що можна подарувати дівчинці на 9 років? Тим більше, що юні феї нині досить розпещені: і гаджети у них є, і одяг модний, і день народження відзначають в дорогих ресторанах. ... 2758

 • Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Що подарувати дівчинці на 10 років на день народження?

  Коли у маленької принцеси наближається чергове свято, у всьому королівстві починаються цілком обгрунтовані хвилювання. Так що якщо ви вже задумалися, що подарувати дівчинці на 10 років, пора прочитати цю статтю і звірити ваші припущення з нашими ... 2887

 • Традиції дня рожденья

  Традиції дня рожденья

  День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його ... 1490

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт