Feedback

Конкурси для закоханих пар на 14 лютого

20.01.2016 1066
Ці конкурси на День закоханих чудово підійдуть дітям та підліткам. Учасникам свята вони допоможуть познайомитися ближче, а закоханим — подарувати один одному увагу і тепло. Тут є й милі дитячі ігри на двох, і веселі та галасливі — для багатьох учасників.
Сила слова
Якщо ви вирішили провести День Валентина тільки удвох, пропоную ось таку приємну гру: на початку побачення візьміть два красиві папірці — і нехай кожен напише на своєму аркуші одне слово, не показуючи його іншому. Якщо протягом побачення Твоя половинка вимовить написане Тобою слово — то отримає за це подаруночок!
Розтопи крижинку
Якщо ви святкуєте День закоханих удома, підготуйтеся заздалегідь, зробивши кілька сердечок із льоду у спеціальних формочках. Та сердечка мають бути не простими, а з маленькими призами усередині — наприклад, намистинками чи міні-статуетками. Завдання кожного учасника — першим розтопити своїм подихом крижане серце і дістати серединку!
Щаслива випадковість
Це — чудовий конкурс для шкільного Дня Валентина у просторій залі. Учасники утворюють два кола: внутрішнє — дівчата, зовнішнє — хлопці. У зовнішньому колі має бути на одну людину більше. Коли вмикається музика, обидва кола починають рухатися, але у протилежних напрямках. Музика зупиняється — кожен учасник має обійняти гравця із протилежного кола. Гравець, якому не пощастило пообійматися, мусить виконати спеціальне завдання.
Конкурси на День закоханих, фото 3
Ідеальна пара
Цей конкурс підійде для не надто великої компанії, у якій не всі добре знайомі між собою. Ведучий має гарно підготуватися: зробити пронумеровані картки з запитаннями і трьома варіантами відповідей. Запитання мають стосуватися того, що учасникам подобається у представниках протилежної статі і враховувати такі критерії, як зовнішність, характер, уподобання тощо. Кожен отримує картку і заповнює її: таким чином дівчата описують ідеального, на їхній погляд, хлопця, а хлопці — ідеальну дівчину.
Потім ведучий збирає карточки і поєднує у пари ті анкети, у яких збігається найбільше відповідей. Хлопця і дівчину, у яких збіглися усі відповіді, оголошують королем і королевою вечора.
ТОП-5 конкурсів для пар на День Святого Валентина, фото 4
Легендарні пари
Це — теж гра з картками, проте вона вимагає чудового знання літератури і кінематографу! Ведучий роздає учасникам картки: хлопцям — із чоловічими персонажами, дівчатам — із жіночими. Пари мають поєднатися між собою. Хто зробить це першим, перемагає.
Ось приклади пар:
Ромео та Джульєтта
Гамлет та Офелія
Мастер і Маргарита
Євгеній Онєгін і Татьяна Ларіна
Клайд і Бонні
П'єро й Мальвіна
Вакула та Оксана
ТОП-5 конкурсів для пар на День Святого Валентина, фото 5
Учасники свята, приуроченого до Дня закоханих, точно оцінять ці оригінальні конкурси! А Ти знаєш ще якісь цікаві ігри, які сподобаються закоханим? Ділись у коментарях!


Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: pustunchik

Цікаві статті

 • Легенди про Святого Валентина

  Легенди про Святого Валентина

  Історій, легенд і чуток про Святого Валентина ходить чимало. Так хто ж він - Святий Валентин, який подарував всьому світу День Закоханих ? Кажуть, що насправді святих Валентинів, які померли в Стародавньому Римі в 269 (за іншими джерелами в 270 ) році і шанованих в один і той же ... 2362

 • Що подарувати коханій людині на День святого Валентина?

  Що подарувати коханій людині на День святого Валентина?

  У День святого Валентина хочеться особливо порадувати кохану людину. Красиве визнання, симпатичний плюшевий ведмедик, оберемок червоних троянд … Що ж сподобається Вашому улюбленому? Вибрати подарунок на День закоханих Вам допоможе ... 3120

 • Ідеї для подарунку коханим на День святого Валентина

  Ідеї для подарунку коханим на День святого Валентина

  Шкарпетки, піна для гоління чоловіку? Чи, можливо, парфуми для жінки? Це все, що підказуває ваша фантазія на запитання «Що ж подарувати своїй другій половинці на День святого ... 342

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт