Feedback

Статті: День Святого Валентина

Легенди про Святого Валентина

Легенди про Святого ВалентинаІсторій, легенд і чуток про Святого Валентина ходить чимало. Так хто ж він - Святий Валентин, який подарував всьому світу День Закоханих ?
Кажуть, що насправді святих Валентинів, які померли в Стародавньому Римі в 269 (за іншими джерелами в 270 ) році і шанованих в один і той же день, було два. Діяння їх вже давно стали легендою, і тепер уже ніхто точно не пам'ятає, якому ж з них було присвячено свято. Відомо тільки те, що один з них, більш молодий, був у Римі проповідником і лікарем. Під час гоніння на християн імператора Клавдія він був страчений. Інший Валентин, єпископ Тернійскій, жив недалеко від Риму і загинув смертю мученика від рук язичників в тому ж 269 ( 270 ) році.
12.02.2019 2576

Що подарувати коханій людині на День святого Валентина?

Що подарувати коханій людині на День святого Валентина?У День святого Валентина хочеться особливо порадувати кохану людину. Красиве визнання, симпатичний плюшевий ведмедик, оберемок червоних троянд … Що ж сподобається Вашому улюбленому? Вибрати подарунок на День закоханих Вам допоможе гороскоп.
12.02.2019 3467

Ідеї для подарунку коханим на День святого Валентина

Ідеї для подарунку коханим на День святого ВалентинаШкарпетки, піна для гоління чоловіку? Чи, можливо, парфуми для жінки? Це все, що підказуває ваша фантазія на запитання «Що ж подарувати своїй другій половинці на День святого Валентина?».
15.02.2018 424

Звідки з'явилися валентинки

Звідки з'явилися валентинкиВалентинка - це листівка, яку дарують у День святого Валентина. Появі їх передували слова і пісні, які співалися або говорилися на честь улюблених в середні століття.
06.02.2017 695

Конкурси для закоханих пар на 14 лютого

Конкурси для закоханих пар на 14 лютогоЦі конкурси на День закоханих чудово підійдуть дітям та підліткам.
20.01.2016 1137

Про що мають бути пісні на День святого Валентина?

Про що мають бути пісні на День святого Валентина?Звичайно ж, про кохання. Всіх романтичних пісень не перелічити, тому ми зупинимося лише на деяких із них — тих, які, на наш погляд, подарують закоханим гарний настрій і створять у їхніх серцях особливу атмосферу свята.
20.01.2016 745

Що подарувати на День Святого Валентина дівчині?

Що подарувати на День Святого Валентина дівчині?Щоб робили усі закохані світу без свого власного «професійного» свята?! Адже навіть в нашій країні традиція відмічати 14 лютого прижилася настільки швидко, що вже і не віриться, що якихось 15-20 років тому про цю дату в ніхто і не чув.
04.09.2014 810

Історія Дня Святого Валентина

Історія Дня Святого ВалентинаДень святого Валентина хоч і не є офіційним святом, але зате гаряче відзначається багатьма в нашій країні. У цей день прийнято дарувати любовні листівки та подарунки коханій людині.
13.02.2014 455

Історія Дня Святого Валентина

Історія Дня Святого ВалентинаДень Святого Валентина - свято, яке появилось багато століть тому, лише віднедавна стало таким популярним. З ним асоціюються романтика, різні листівки у вигляді сердечок, визнання в любові і т.д. Однак , ні у кого немає чітких уявлень про те, як саме необхідно зустрічати це свято.
13.02.2014 474

Як подарувати подарунок коханій

Як подарувати подарунок коханійДень святого Валентина хоч і не є офіційним святом, однак має дуже велику популярність і охоче справляється. У цій статті ми поговоримо про те, який оригінальний подарунок крім своєї любові можна подарувати в цей день своїй коханій дівчині.
13.02.2014 595

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт