Feedback

Статті: День Святого Валентина

Ідеї для подарунку коханим на День святого Валентина

Ідеї для подарунку коханим на День святого ВалентинаШкарпетки, піна для гоління чоловіку? Чи, можливо, парфуми для жінки? Це все, що підказуває ваша фантазія на запитання «Що ж подарувати своїй другій половинці на День святого Валентина?».
15.02.2018 273

Звідки з'явилися валентинки

Звідки з'явилися валентинкиВалентинка - це листівка, яку дарують у День святого Валентина. Появі їх передували слова і пісні, які співалися або говорилися на честь улюблених в середні століття.
06.02.2017 592

Конкурси для закоханих пар на 14 лютого

Конкурси для закоханих пар на 14 лютогоЦі конкурси на День закоханих чудово підійдуть дітям та підліткам.
20.01.2016 991

Про що мають бути пісні на День святого Валентина?

Про що мають бути пісні на День святого Валентина?Звичайно ж, про кохання. Всіх романтичних пісень не перелічити, тому ми зупинимося лише на деяких із них — тих, які, на наш погляд, подарують закоханим гарний настрій і створять у їхніх серцях особливу атмосферу свята.
20.01.2016 653

Що подарувати на День Святого Валентина дівчині?

Що подарувати на День Святого Валентина дівчині?Щоб робили усі закохані світу без свого власного «професійного» свята?! Адже навіть в нашій країні традиція відмічати 14 лютого прижилася настільки швидко, що вже і не віриться, що якихось 15-20 років тому про цю дату в ніхто і не чув.
04.09.2014 728

Історія Дня Святого Валентина

Історія Дня Святого ВалентинаДень святого Валентина хоч і не є офіційним святом, але зате гаряче відзначається багатьма в нашій країні. У цей день прийнято дарувати любовні листівки та подарунки коханій людині.
13.02.2014 376

Історія Дня Святого Валентина

Історія Дня Святого ВалентинаДень Святого Валентина - свято, яке появилось багато століть тому, лише віднедавна стало таким популярним. З ним асоціюються романтика, різні листівки у вигляді сердечок, визнання в любові і т.д. Однак , ні у кого немає чітких уявлень про те, як саме необхідно зустрічати це свято.
13.02.2014 400

Як подарувати подарунок коханій

Як подарувати подарунок коханійДень святого Валентина хоч і не є офіційним святом, однак має дуже велику популярність і охоче справляється. У цій статті ми поговоримо про те, який оригінальний подарунок крім своєї любові можна подарувати в цей день своїй коханій дівчині.
13.02.2014 526

Як відзначити День Святого Валентина

Як відзначити День Святого ВалентинаНайцікавішу і приємне свято для всіх поколінь це День Святого Валентина. У цей день хочеться зробити своєму коханому багато приємних подарунків. Крім подарунків у багатьох виникає питання А як його відзначити і де його відзначити? На ці питання ми постараємося відповісти.
13.02.2014 316

Традиції закоханих усього світу

Традиції закоханих усього світуЩе одне чудове свято очікує нас - День Святого Валентина, або як його називають по -іншому День закоханих. Не знаєте, як відсвяткувати цю подію, тоді давайте звернемося до історії і поговоримо про давні традиції, які зародилися саме 14 лютого.
13.02.2014 248

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт