Feedback

День батька

13.01.2016 383
Вперше про таке свято заговорили в Сполучених Штатах Америки. У 1909 році під час церковної служби з приводу Дня матері одна жінка — Сонора Смарт — подумала про те, що після передчасної смерті її матері п'ятьох дітей, які були в сім'ї, виховував сам батько.
Сонора дуже хотіла висловити своєму батькові подяку за те, що він зробив для неї. Вона цінувала всі його жертви заради дітей і вважала свого батька Вільяма Джексона Смарта зразком справжнього чоловіка. Саме тому вона звернулася до місцевої влади, запропонувавши заснувати нове свято — День батька. Її підтримала громадськість, і 5 червня, у день народження батька Сонори, було вирішено відзначити це свято вперше. Проте організація заходу затягнулася, тому перше святкування відбулося 19 червня. Поступово його почали відзначати в інших штатах і країнах.
Зараз найбільш активно день батька святкують у Великобританії, Нідерландах, Франції, Китаї та в інших країнах.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день батька в Україні, в якому знаходиться 17 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: beyond.ua

Цікаві статті

 • День батька: історія свята

  День батька: історія свята

  День батька був започаткований у США у 1909 ... 723

 • День батька в Україні

  День батька в Україні

  День батька 2017 в Україні та світі відзначають 18 червня – у третю неділю першого літнього ... 436

 • Що означає батько для сім'ї?

  Що означає батько для сім'ї?

  День батька в нашій країні святкують із 2009 року у третю неділю вересня. Натомість в інших державах, таких як США, Великобританія, Франція, Китай, відзначення Дня батька вже давно стало гарною ... 326

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт