Feedback

Ігри на день народження

31.03.2014 1496

День народження просто не може бути без конкурсів. Це свято завжди повинно містити в собі масу позитивних емоцій і радості. Пропонуємо вам підбірку конкурсів, які ідеально підійдуть для цього особистого свята.

Всі ми колись були в пологовому будинку, адже саме там з'явився кожен з нас. Для гри вибирається пара - хлопець і дівчина. Їм належить виконувати роль дружини і чоловіка. Учасники виходять в центр залу. Ситуація наступна, чоловік прийшов до щойно народженої дружини, природно в палату його не пускають, розмова проходить через скло. Дружина повинна мімікою і жестами пояснити, хто у них народився, і описати немовляти. Наприкінці конкурсу чоловік розповідає, все, що він зрозумів.

Кожен з нас любить фрукти в центр кімнати виноситися великий чистий таз з водою, в тазу лежить кілька яблук. Вибирається три учасники, вони з'єднують руки за спиною, і зав'язаними очима намагаються вийняти яблука. У кого яблук буде найбільше, той і переможе.

Розставте по кімнаті в одну лінію пляшки, бажано з водою. Всім учасникам дається саморобне лассо, вони діляться на дві команди і намагаються захопити пляшки. Переможе та команда, у якої пляшок буде найбільше.

Дізнайся по голосу. Всі сідають в коло бажано, щоб воно було досить широким. У центрі кола ставитися стілець і на нього сідає людина з зав'язаними очима. Його завдання полягає в тому, що він повинен вгвдвти озвучені голоси. Решта учасників повинні по черзі вимовити будь-яку фразу.

Кожен з нас хоч раз у житті когось передражнював, особливо часто людина робить це в дитинстві. Пропонуємо знову оживити цю здатність. Всі учасники діляться на дві команди. Кожна команда повинна вибрати члена протилежної статі. Інша команда повинна дізнатися свого однодумця

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 16 річчям на ювілей, в якому знаходиться 41 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Ігри на день народження

  Ігри на день народження

  День народження просто не може бути без ... 1495

 • Цікавий подарунок на день народження

  Цікавий подарунок на день народження

  День народження - це одне з улюблених свят багатьох людей. Незважаючи на те, що це дуже особиста подія, але відзначати його поодинці рідко хто ... 1330

 • Що подарувати дівчині, якій виповнилося 16 років

  Що подарувати дівчині, якій виповнилося 16 років

  Подібний вік - це завжди романтика, період закоханості. Якщо дівчина близька, можна купити для неї листівку, яка здатна зізнатися в любові. Якщо ні, то таку ж, але просто з красивими компліментами. У такі листівки вбудований диктофон і на нього записується поздоровлення. ... 3332

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт