Feedback

Як відзначити 18 - річчя

26.03.2014 842

Повноліття - це свято, яке відбувається в житті людини всього лише один раз в житті. Це один з найважливіших перехідних періодів у житті, і відзначити його завжди хочеться якось по-особливому.

Подумайте, як би вам хотілося відзначити цей особливий день народження. У цей день можна здійснити свою давню мрію, наприклад, стрибнути з парашутом або політати на повітряній кулі. Якщо вам не вистачає фантазії придумати щось особливе, можна звернутися в спеціалізовану компанію з організації свят, вони придумають оригінальний сценарій тільки для вас. Правда, послуги таких фахівців коштують недешево.

А можна організувати феєричне свято самому. Найпростіший варіант - зняти квартиру або котедж і влаштувати запальну тусовку. Тільки не варто забувати про елементарні правила пристойності і не доставляти незручностей сусідам.

Ще один цікавий спосіб відзначити повноліття - влаштувати музичну вечірку в караоке-клубі. У караоке-клубах завжди створюється така атмосфера, що навіть ті, хто ніколи в своєму житті не міг відрізнити ноту мі від ноти ля, співають різні пісні. Під час співу людина позбавляється від негативної енергії, так що незабутнє свято, заряд бадьорості і теплі спогади на все життя вам будуть забезпечені.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 18 річчям на ювілей, в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Що подарувати дівчині на 18 років?

  Що подарувати дівчині на 18 років?

  Ця дата в житті кожного юного спокусника особлива: тільки учора - весела і безтурботна дівчинка, і ось настало повноліття. Вік рожевих мріянь і великих запитів - і це не є чим те поганим або надмірним. Турбує тільки питання: що подарувати дівчині на 18 років, у якої або вже є ... 2207

 • Що подарувати синові на 18 років?

  Що подарувати синові на 18 років?

  Повноліття сина - особлива дата. Цього дня юнак-підліток остаточно прощається з дитинством і робить упевнений крок назустріч світу дорослих. Юнак на порозі свого 18-річчя, залишаючись дитиною в душі, вже повний мріянь і нереалізованих ідей, пов'язаних зі своїм майбутнім. ... 3604

 • Подарунок дівчині на 18 років?

  Подарунок дівчині на 18 років?

  Ця дата в житті кожного юного спокусника особлива: тільки учора - весела і безтурботна дівчинка, і ось настало повноліття. Вік рожевих мріянь і великих запитів - і це не є чим те поганим або надмірним. Турбує тільки питання: що подарувати дівчині на 18 років, у якої або вже є ... 9176

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт