Feedback

Поради щодо вибору подарунка дівчині на день народження

24.03.2014 1307
До вибору подарунка для коханої дівчини потрібно підходити серйозно. Продумайте не тільки сам подарунок, а й спосіб його вручення. Дівчина обов'язково повинна отримати приємне враження від самого подарунка і від антуражу, яким він обставлений.

Якщо в день народження вашої дівчини ви будете перебувати далеко від неї, то вас виручить кур'єрська служба. Ви можете купити подарунок завчасно, залишити його в офісі кур'єрської служби, а вручать його вашій дівчині в зазначений вами день і годину.

Дуже допоможе при виборі подарунка, якщо ви заздалегідь дізнаєтеся, що необхідно іменинниці. Дізнатися це можна, якщо уважно її слухати, зазвичай дівчата озвучують свої матеріальні бажання. Зверніть увагу , на чому затримується її погляд в магазинах або у вітрин. Або ви можете з'ясувати у її подруг, який подарунок їй хотілося б отримати на день народження.

Незмінне і необхідний додаток до подарунка - це квіти . Сам букет не може стати подарунком , він тільки його супроводжує . Квіти потрібно вибирати у відповідності зі смаком дівчини. Обов'язково даруєте букет , а не одну трояндочку . Можна помістити в букет листівку або записку з ніжними словами.

Якщо ви зовсім вже не можете визначитися з подарунком , то піднесіть дівчині ювелірну прикрасу. Золото є універсальним подарунком. Щоб не помилитися , вибирайте прикраси або без каменів , або з фіанітів. Ці камені є нейтральними і підходять абсолютно всім.

Головне при виборі подарунка для коханої дівчини - це любов і зацікавленість . Тоді вам дійсно вдасться підібрати такий подарунок , якому вона , безсумнівно , зрадіє .

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення жінкам на ювілей, в якому знаходиться 31 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Що можна подарувати дівчині просто так?

  Що можна подарувати дівчині просто так?

  Коли поруч знаходиться кохана людина, краща подруга або просто красива дівчина, її хочеться балувати щохвилини. Дарувати всякі дрібниці, а час від часу і серйозні речі. І поки справа не дійшла до золотого обручку, хочеться дізнатися : що можна подарувати дівчині просто так, ... 1524

 • Поради щодо вибору подарунка дівчині на день народження

  Поради щодо вибору подарунка дівчині на день народження

  До вибору подарунка для коханої дівчини потрібно підходити ... 1307

 • Кращий подарунок дружині на день народження

  Кращий подарунок дружині на день народження

  Якщо подарунок потрібен уже сьогодні-завтра, пропонуємо такі екстра-квік варіанти: букет з цукерок; SPA-сертифікат; картину зі стразів Swarovski; подарунковий ваучер на пригоду; набір для декоративного вирізання з овочів і фруктів. букет з куль. Кращий подарунок ... 3336

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт