Feedback

Як відзначити повноліття

20.03.2014 850

Для кожного підлітка повноліття має дуже велике значення, адже воно символізує перехід у доросле життя, розставання з дитинством. Тому потрібно постаратися відзначити його так, щоб свято запам'яталося назавжди.

Пам'ятайте, що це саме ваш свято. Тому ретельно його сплануйте, подумайте, чого б вам хотілося в цей день. Може бути, ви захочете втілити якісь свої мрії. А може бути, ви просто захочете провести цей день вдома переглядаючи фільми.

Якщо ви не можете скласти сценарій свого свята самостійно, то зверніться в спеціальне агентство, яке займається підготовкою свят. Співробітники агентства підкажуть і допоможуть вам організувати незабутній день повноліття, а також вони візьмуть на себе всі клопоти з його організації.

Якщо ви хочете відзначити день народження у великій галасливій компанії, то для цієї мети ви можете орендувати особняк або квартиру, орендувати кафе або замовити лімузин. Якщо ви будете проводити вечірку в орендованій квартирі або в будинку, то пам'ятайте про правила пристойності і постарайтеся не сильно турбувати сусідів.

Який би спосіб святкування повноліття ви не вибрали, цей день повинен пройти так, як хотілося б вам. Постарайтеся провести його неординарно, щоб він не був схожий на всі ваші інші дні народження.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 18 річчям на ювілей, в якому знаходиться 58 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Що подарувати дівчині на 18 років?

  Що подарувати дівчині на 18 років?

  Ця дата в житті кожного юного спокусника особлива: тільки учора - весела і безтурботна дівчинка, і ось настало повноліття. Вік рожевих мріянь і великих запитів - і це не є чим те поганим або надмірним. Турбує тільки питання: що подарувати дівчині на 18 років, у якої або вже є ... 2190

 • Що подарувати синові на 18 років?

  Що подарувати синові на 18 років?

  Повноліття сина - особлива дата. Цього дня юнак-підліток остаточно прощається з дитинством і робить упевнений крок назустріч світу дорослих. Юнак на порозі свого 18-річчя, залишаючись дитиною в душі, вже повний мріянь і нереалізованих ідей, пов'язаних зі своїм майбутнім. ... 3556

 • Подарунок дівчині на 18 років?

  Подарунок дівчині на 18 років?

  Ця дата в житті кожного юного спокусника особлива: тільки учора - весела і безтурботна дівчинка, і ось настало повноліття. Вік рожевих мріянь і великих запитів - і це не є чим те поганим або надмірним. Турбує тільки питання: що подарувати дівчині на 18 років, у якої або вже є ... 9078

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт