Feedback

Пам'ятні подарунки для бабусі на ювілей 60 років

21.04.2021 23
Люди похилого віку сентиментальні, вони цінують свої спогади і з радістю ними діляться. Вони ставляться з особливим трепетом до пам'ятних подарунків - речам, які нагадують їм про минуле або про їх ролі в житті близьких і рідних. Зробіть самостійно або замовте спеціально для бабусі одну з наступних пам'ятних речей: фотомозаїка-портрет, складену з безлічі її фотографій і знімків рідних;
портрет, виконаний в класичному стилі, який зображає всю сім'ю разом;
фотоальбом з найбільш пам'ятними фотографіями і відображеними віхами в житті іменинниці;
фігурку або ляльку, що повторює до найдрібніших деталей бабусину фотографію;
книгу з побажаннями від рідних, близьких і знайомих;
медаль, орден, грамоту або статуетку «Любимій бабусі»;
плед, з нанесеними на нього фотографіями рідних їй людей;
ковдра, зшита з непотрібних, але пам'ятних клаптиків тканини (її улюблене в молодості плаття, хустка, дитячі речі). У такому віці багато людей замислюються про слід, який залишать після себе, хочуть передати новим поколінням якісь знання, спогади, поділитися своїми думками. Тому чудовим презентом стане книга ручної роботи з порожніми аркушами для записів, розміщення фотографій, вирізок, заміток, квитків. Ювілярка зможе вписати в неї історію свого життя, заповіти майбутнім поколінням, свої спостереження і думки. Таку «книгу її життя» буде перечитувати не однне покоління, а вся її накопичена за роки життя мудрість може допоможе рідним в скрутну хвилину.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 60 річчям на ювілей, в якому знаходиться 86 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт