Feedback

Як провести День святого Валентина

11.02.2014 615

День святого Валентина або День усіх закоханих відзначається в усьому світі 14 лютого. Цей добрий і тепле свято вносить у наше життя частинку весни і романтики. Тому дуже важливо провести цей день так , щоб він надовго запам'ятався вашої коханої.

Варіантів проведення цього свята дуже багато. Можна влаштувати романтичну прогулянку по місту на красивому автомобілі. Оренда ролс ройс буде якраз до речі . Автомобілі цього типу відносяться до представницького класу , відрізняються підвищеною комфортністю. Ви можете набрати всяких смакоти і влаштувати романтичну вечерю прямо в машині , милуючись вогнями нічного міста .

Якщо погода дозволяє , то можна покататися по місту в ошатною кареті , запряженій білосніжними кіньми. Зазвичай карети і прогулянкові коляски спеціально прикрашають до Дня святого Валентина. Не забудьте тепліше одягнутися , захопити з собою плед ітермос з гарячим чаєм або кавою.

Поїздка удвох за місто теж буде дуже романтичним варіантом свята. Орендуйте затишний котедж або зніміть номер в заміському готелі . Адже так приємно після прогулянки по зимовому лісі повернутися в теплий затишний будиночок з палаючим каміном і гарячою вечерею .

Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт