Feedback

Час для відпочинку у подарунок для пенсіонера від колеги

05.08.2020 1050

За допомогою подарунка можна показати пенсіонеру, що життя роботою не обмежується. Вільний час що з'явився тепер можна використовувати найцікавішим способом, і що відкриті нові горизонти несуть в собі позитивні зміни. Це час для вивчення чогось нового, реалізації в іншій області або посвячення себе улюбленому хобі. У цьому допоможуть наступні варіанти подарунків: мотиваційні книги про людей, які кардинально змінили своє життя і знайшли нове визнання після закінчення трудової діяльності. Туристична путівка. Найкраще, якщо це буде поїздка в ту країну або місто, про яке мріяв обдарований або ж в його «місце сили» - туди, де він підживлюється енергією. Абонемент у фітнес-клуб. Спортивним, активним і повним енергії чоловікам абонемент на спортивні заняття або в тренажерний зал буде до речі. Квитки на спектакль, концерт, абонемент на відвідування особливих подій або музичних вечорів. Звичайно ж, такий вид відпочинку повинен відповідати характеру обдаровуваного. Сертифікат на навчання. Тут орієнтуйтеся на хобі чи захоплення обдаровуваного. Можливо, це буде сертифікат на навчання гончарної або столярної справи, майстер-класи з малювання або курси екстремального водіння. Вибір залежить від темпераменту обдаровуваного. Предмети для хобі. Акваріум для того, хто мріяв споглядати рибок у себе вдома, набір для походу або намет - любителям проводити час на свіжому повітрі, надувний човен з мотором і снасті для завзятого рибалки.
Головне - зрозуміти, що дійсно подобається вашому вже колишньому колезі. Орієнтуйтеся не на моду або власну думку, а на особистість. Якщо людину, наприклад, цікавить історія своєї сім'ї - подаруйте солідну і красиву родовідну книгу. Час на заповнення родинного дерева йде чимало, тому, коли як не на пенсії, зайнятися цією справою. Вихід на пенсію для багатьох людей - це великий стрес, змінюється їх звичний уклад життя, коло спілкування. Тому подарунок і саме прощання повинні бути максимально делікатними. Пам'ятні сувеніри можуть носити і жартівливий характер. Головне - не переступати межу між гумором і глузуванням.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження тестя, в якому знаходиться 80 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт