Feedback

3 роки - шкіряне весілля

04.02.2014 505
Шкіряне весілля - день, коли пара святкує 3 роки подружнього життя.

А знаєте чому воно так називається?! Бо закохані на цей час вже так добре вивчили всі нюанси, що відчувають одне одного шкірою. Як співала Земфіра, «я помню все твои трещинки».

Шкіра – матеріал значно міцніший, аніж ситець або папір. Шкіру можна фарбувати в різні кольори. Так само і колір вашого кохання ви можете перефарбовувати безліч разів, доки не знайдете барву, яка до душі. Властивості шкіри порівнюють зі стосунками – її можна начистити до блиску або розтягнути в різні сторони. Якщо її не доглядати, вона потріскається.

Ця річниця – символ нового етапу в житті. В цей день краще викинути з дому всі розбиті тарілки і вази, щоб вони не нагадували про неприємності та негаразди, які сталися за цей день. Разом з коханим наведіть бездоганний лад у домі. Протріть усі дзеркала, вікна, приберіть по кутках, щоби не лишилося ні дрібки пилу. А в ідеалі – треба віддати всі борги і вибачитись перед ображеними родичами чи друзями.

За традицією в цей день на столі мусить стояти житня паляниця, шматочок якого подружжя обов’язково мусять з’їсти. У деяких народів Центральної або Південно-Східної Європи є традиція їсти на третю річницю яблука або будь-які червоні плоди.

Дружина в цей день може презентувати чоловікові шкіряний ремінь, взуття або гаманець. А чоловік дружині – шкіряні туфлі чи сумку. Якщо батьки подружжя можуть собі дозволити, то гарною ідеєю буде шкіряні крісла або диван. Гості нехай теж не з пустими руками приходять: чудовим подарунком стануть рукавички, шкіряна прикраса, футляр для окулярів, органайзер чи блокнот зі шкіряною обкладинкою, картина зі шматочків шкіри.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з річницею весілля, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати батькам на весілля?

  Що подарувати батькам на весілля?

  Дивно, скажете ви. Навіщо думати над тим, що подарувати батькам на весілля, адже, здається, це вас повинні закидати подарунками, квітами та грошовими «призами» за такий відчайдушний вчинок :) А все-таки, звичай робити піднесення на весілля батькам нареченого і нареченої ... 933

 • 100 років - червоне весілля

  100 років - червоне весілля

  Сама неможлива і нереальна дата весілля - це 100 років. Але все-таки вона існує, а це означає, що є люди, яких по праву можна назвати ветеранами подружнього ... 850

 • 90 років - гранітне весілля

  90 років - гранітне весілля

  Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї ... 752

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт