Feedback

7 порад щодо правильного вибору подарунка

03.02.2014 392
Порада перша . Постарайтеся дізнатися про захоплення винуватця торжества і підберіть подарунок відповідно до них. Якщо людина захоплюється вирощуванням квітів, то подаруйте їй рідкісну кімнатну рослину. А якщо він любить читати або колекціонує книги, то піднесіть йому в подарунок енциклопедію або електронний рідер. Коллекционеру спиртних напоїв можна подарувати міні-бар або пляшку елітного і рідкісного напою.

Порада друга. При виборі подарунка можна орієнтуватися і на професію людини. Наприклад, діловій людині сподобається хороший органайзер, а фахівцеві з інформаційних технологій можна подарувати незвичайний комп'ютерний гаджет. Спортсмену можна піднести в подарунок будильник у вигляді футбольного м'яча або штанги.

Порада третя. Орієнтуйтеся на характер того, для кого обираєте подарунок. Людина з відмінним почуттям гумору напевно оцінить подарунок з приколом. А любителю екстремальних відчуттів можна подарувати такі почуття, яких він ще не відчував: спуск на тарзанці, політ на дельтаплані стрибок з моста на гумці або занурення під воду на велику глибину.

Порада четверта. Якщо в житті адресата подарунка недавньо відбулися події, не пов'язані з майбутнім святом, але важливі для нього, їх теж можна використовувати при виборі подарунка. Наприклад, якщо в сім'ї недавно народилася дитина, то хорошим подарунком стане радіоняня або кухонний комбайн. А якщо людина недавно переїхав в нову квартиру, то йому можна піднести побутові предмети, яких йому не вистачає.

Порада п'ята. Класикою жанру є подарунки, приурочені до майбутнього свята. Тільки потрібно постаратися підібрати подарунок оригінальніше, ніж вазочка до 8 березня або крем для гоління до 23 лютого .

Порада шоста. Щоб точно догодити з подарунком, потрібно просто запитати у адресата прямо, щоб б він хотів отримати. У цьому випадку, звичайно, зникне елемент непередбачуваності, але зате ви будете точно знати, що подарунок ваш сподобається, і їм будуть користуватися.

Порада сьома. Якщо ви все ж вирішили подарувати гроші, то вручайте їх не в конверті, а, наприклад, в новій скарбничці, в спеціальній листівці у вигляді конверта, або піднесіть грошове дерево , листочками якого будуть купюри.

Якщо ви скористаєтеся хоча б з одною із цих порад, то обов'язково догодите адресату з подарунком.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 41

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 57

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 38

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт