Feedback

Подарунок до Великодня

29.01.2014 1617
Пасха, як і будь-яке свято, просто не може бути без подарунків. Дозвольте запропонувати вам пару ідей великодніх презентів своїми руками.

Курча . Зробити маленьку іграшку можна із звичайного курячого яйця. Обережно проколіть шкаралупу з обох кінців. У вас повинно вийти наскрізний отвір. Тепер за допомогою пластиліну і клею зробіть дзьобик, вічка, крильця, для них вам знадобитися дві зовсім маленьких пір'їнки. Для того, щоб курчаті не було самотньо зробіть йому братика або сестричку, посадіть їх обох у маленький кошик .

До речі змайструвати кошичок, теж можна самостійно. Виріжте з паперу прямокутник. Кінці однієї з горизонтальних сторін поріжте в формі трикутників, або косинок, загорніть їх всередину. Намалюйте і виріжте коло, змастіть його клеєм і приєднайте до нього згорнутий у форму циліндра прямокутник. Олівцем натискайте на кожен прямокутник, за рахунок них кошичок і буде триматися. Тепер справа залишмлася за ручкою. Вріжте з паперу тонку смужку і приклейте її. У такий кошичок можна покласти і пасхальне яєчко, і маленький букетик перших квітів.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 771

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 498

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 744

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт