Feedback

Як розписати яйце

21.01.2014 533
В давнину яйця не просто фарбували, їх розписували. Найчастіше це робилося воском, але в наші дні цього матеріалу є безліч замінників. Отже, поговоримо про те, як сучасна господиня може розписати яйце.

Правило перше для розпису використовуються тільки великі видуті яйця, вони обов'язково повинні бути вже звареними. Якщо ж ви хочете зробити таке яйце сувеніром, тоді вам необхідно дуже обережно проколоти його з обох кінцівок і вилити весь вміст.

Для розпису яєць необхідно використовувати фарби, вони можуть бути як акриловими, так і гуашевими, однак від акварелі краще утриматися, інакше малюнок вийде дуже блідим. Для початку нанесіть тон, для цього губку треба змочити у фарбі. Перш ніж наносити тон, намалюйте візерунки, якими ви збираєтеся прикрашати яйце, виріжте їх і приклейте до шкарлупи. Зафарбуйте весь вільний простір. Через хвилину відклейте папірці і напівсухий пензлем розфарбуйте візерунки.

Якщо ви хочете зробити пасхальне дерево, то знайдіть невелику гілочку, придумайте, як її закріпити. Прив'яжіть до сірника нитку і опустіть її в шкаралупу, зробіть так , щоб опинившись в яйці сірник був горизонтальним. Все у вас вийшла підвіска, вішайте її на ваше пасхальне дерево.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5108

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1821

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1831

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт