Feedback

Як розписати яйце

21.01.2014 281
В давнину яйця не просто фарбували, їх розписували. Найчастіше це робилося воском, але в наші дні цього матеріалу є безліч замінників. Отже, поговоримо про те, як сучасна господиня може розписати яйце.

Правило перше для розпису використовуються тільки великі видуті яйця, вони обов'язково повинні бути вже звареними. Якщо ж ви хочете зробити таке яйце сувеніром, тоді вам необхідно дуже обережно проколоти його з обох кінцівок і вилити весь вміст.

Для розпису яєць необхідно використовувати фарби, вони можуть бути як акриловими, так і гуашевими, однак від акварелі краще утриматися, інакше малюнок вийде дуже блідим. Для початку нанесіть тон, для цього губку треба змочити у фарбі. Перш ніж наносити тон, намалюйте візерунки, якими ви збираєтеся прикрашати яйце, виріжте їх і приклейте до шкарлупи. Зафарбуйте весь вільний простір. Через хвилину відклейте папірці і напівсухий пензлем розфарбуйте візерунки.

Якщо ви хочете зробити пасхальне дерево, то знайдіть невелику гілочку, придумайте, як її закріпити. Прив'яжіть до сірника нитку і опустіть її в шкаралупу, зробіть так , щоб опинившись в яйці сірник був горизонтальним. Все у вас вийшла підвіска, вішайте її на ваше пасхальне дерево.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 747

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 472

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 727

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт