Feedback

Як оригінально прикрасити будинок до великодня

21.01.2014 210
Для створення атмосфери Великоднього свята в будинку, житло необхідно прикрасити. Так як Великдень - це весняне свято - то акцент в декорі буде зроблений на озеленення. Почнемо з вікон. На підвіконнях влаштуйте міні садки. У невеликих глечиках або вазочках розставте розпустилися гілочки, букети кульбаб, а поряд з ними розтавте іграшкових звірків: зайчиків, курочок і так далі. Прикрасити можна і саме скло. Намалюйте на ньому ангелів, свічки, великодні сцени.

Якщо в кімнаті є велике дзеркало , повести на нього гірлянду. На довгу і щільну мотузку надіньте фарбовану яєчну шкаралупу , розбавте такі намиста квітами та зеленню.

Головною прикрасою вашого Пасхального столу має стати святкове дерево. Виберіть дуже красиву гілку. Для приготування тіста, вам обов'язково знадобитися яйця, розбийте його дуже обережно, так, щоб шкарлупа залишилася цілою. Для цього на двох кінцях треба зробити невеликі отвори і видалити всю рідину. Порожню шкаралупу розфарбуйте будь-якою фарбою, приклейте в ній ниточки і прив'яжіть на ваше дерево. Для того, щоб гілка трималася добре, помістіть її кінець в чашку або кухоль , засипте землею, а зверху прикрийте свіжою травичкою .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 773

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 501

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 744

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт