Feedback

Останній дзвоник 2019

24.05.2019 3114
День останнього дзвоника у школах різний, адже рішення про його дату, сценарії, форму та порядок святкування адміністрації шкіл приймають самостійно. Головна умова, щоб школярі пішли на літні канікули не пізніше 31 травня.
Так, у багатьох школах України вирішили не чекати кінця місяця і провести свято 24 травня. За рішенням шкіл деякі школярі підуть на канікули у п'ятницю, 31 травня.
А ось випускні бали в більшості українських шкіл будуть вже після проведення ЗНО, яке стартувало 21 травня і триватиме до 13 червня. Але точну дату випускних визначають школи також самостійно. Тому випускні бали можуть відбутися у період з 24 травня по 24 червня.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання на останній дзвоник, в якому знаходиться 70 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Останній дзвоник 2019

  Останній дзвоник 2019

  Останній дзвоник – це день, коли учні до осені прощаються зі шкільною формою, ... 3113

 • Коли останній дзвінок-2018 в Україні, дата

  Коли останній дзвінок-2018 в Україні, дата

  Останній дзвоник в Україні у 2018 році традиційно пройде в останню п'ятницю весни. Та це ще далеко не кінець шкільного життя в цьому році. Про основні дати, які чекають на школярів у травні-червні, читайте ... 3404

 • Як відзначити останній дзвоник

  Як відзначити останній дзвоник

  Останній дзвоник - символ закінчення навчання. Це одночасно веселе і сумне свято не тільки для випускників, а й для їхніх вчителів і батьків. У минулому залишаються щоденники успішності, клякси в зошитах, довгоочікувані дзвінки на перерву, кнопки на стільцях і друзі, що ... 4950

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт