Feedback

Коли останній дзвоник 2021?

28.05.2021 431
Кінець навчального року в школах традиційно знаменується святковими останніми дзвониками, а для тих, хто їх завершує, ще й випускними. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема й святкування завершення навчання.
Коли останній дзвоник 2021
У традиційному вигляді, як останній дзвоник відбувався раніше, цьогоріч його проводити не будуть. Зокрема, виключені святкові заходи зі скупченням великої кількості учнів і батьків на шкільній лінійці, а також перебуванням у закритих приміщеннях.
Шкільні свята, згідно з рекомендацією Міністерства освіти і науки України, можна проводити тільки з дотриманням усіх протиепідемічних заходів і вимог безпеки.
У багатьох школах святкові лінійки на останній дзвоник проведуть лише для учнів випускних класів. Йдеться про четверті, дев’яті та одинадцяті класи. Є навчальні заклади, в яких останній дзвінок проведуть онлайн.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання на останній дзвоник 2023, в якому знаходиться 103 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Коли останній дзвоник 2021?

  Коли останній дзвоник 2021?

  Останній дзвоник 2021: коли та як проходитиме в умовах карантину Останній дзвоник цього тижня пролунає в багатьох школах. Але також є школи, в яких свято останнього дзвоника відбудеться в понеділок, 31 ... 429

 • Останній дзвоник 2019

  Останній дзвоник 2019

  Останній дзвоник – це день, коли учні до осені прощаються зі шкільною формою, ... 3627

 • Коли останній дзвінок-2018 в Україні, дата

  Коли останній дзвінок-2018 в Україні, дата

  Останній дзвоник в Україні у 2018 році традиційно пройде в останню п'ятницю весни. Та це ще далеко не кінець шкільного життя в цьому році. Про основні дати, які чекають на школярів у травні-червні, читайте ... 3783

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт