Feedback

Релігійні подарунки на вінчання

22.05.2019 2333

Так як вінчання - це подія духовна, що має особливий сенс, то дарувати прийнято речі релігійного характеру.
Ікони. Такий подарунок повністю відповідає події і зазвичай дарується батьками молодої пари. Є ікони, які найбільш підходять для вінчання пари - це ікона Божої Матері, образ Богоматері. Найчастіше дарують Феодорівську ікону, тому як саме у неї просять про щастя в шлюбі або народження дітей. Образи Петра і Февронії теж підходять, цих двох святих вважають покровителями шлюбу, уособлюють духовний зв'язок між коханими, вірність і взаємоповага.
Духовна література. Це Євангеліє, Біблія, життя Святих, Творіння Святих Отців, праці з основ християнського шлюбу. Є і художня православна література, яка може бути подана в якості презенту в такий світлий день.
Подорож по святих місцях. Подарунки-враження також доречні для пакого піднесеного приводу. Якщо подружжя глибоко віруючі і мріють про паломництво в одне зі святих місць - подаруйте їм такий тур. Такий подарунок зазвичай дарують від декількох гостей. Тривалість поїздки і місце паломництва можна вибрати залежно від місця і вподобань. Місцевий тур або за кордоном, і, звичайно, паломницький тур до Ізраїлю. Варіантів таких поїздок багато, залишилося тільки вибрати.
Поличка для ікон, лампадка для сімейного іконостасу, рушник на біблійну тематику та інші красиві атрибути, які ви знайдете в церковних крамницях, в магазинах і на виставках православних товарів. Якщо ви не можете визначитися з релігійним подарунком, то зверніться за порадою в церковну лавку або до священнослужителя. Вони можуть порадити вам зупинити свій вибір на якій-небудь духовній літературі, присвяченій шлюбу, або ж певній іконі.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з річницею весілля, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт