Feedback

Дитячі ігри на Великдень

16.01.2014 470
Великдень - це сімейне свято, яке зазвичай проводять за накритим столом. Але традиції цього світлого свята передбачають не тільки сімейну трапезу, але й різні ігри та розваги, особливо, для дітей. Якщо погода тепла, то діти можуть пограти на відкритому повітрі. Пропонуємо вашій увазі кілька таких ігор.

Пошук великодніх яєць і сюрпризів

Ця гра може бути організована як в приміщенні, так і на дачній ділянці або лісовій галявині. Її буде цікаво провести і з однією дитиною, і з групою.

Для гри знадобляться фарбовані яйця і невеликі сюрпризи: цукерки, наклейки, маленькі іграшки та інше. Великодні яйця та інші сюрпризи потрібно заздалегідь заховати на дачній ділянці або в приміщенні, а діти повинні будуть їх знайти. Якщо дітей багато, то їх можна розділити на дві команди. Знайдені сюрпризи діти забирають собі.

Найпростішим варіантом цієї гри буде просто пошук подарунків. А можна гру ускладнити - розкласти в різних місцях записки з підказками, де шукати наступний приз. Або можна дати дітям карту з поміченими на ній місцями, де потрібно шукати подарунок.

Катання яєць

Це традиційна великодня гра. Для неї дорослі майстрували для дітей гірку з бортиками, за якою можна було скачувати яйця. Навколо гірки на рівній поверхні розкладали фарбовані яйця та сувеніри. Діти по черзі підходили до гірки і скачували кожен своє яйце. Виграшем ставав той предмет, якого це яйце торкнулося.

Великодню гірку для катання яєць можна зробити з фанери або з щільного картону.

Якщо діточок на святі багато, то їх можна розділити на дві команди і провести з ними конкурси.

Кожній дитині дайте по ложці і на кожну команду по одному фарбованому яйцю. Відзначте лінії старту і фінішу. Діти шикуються на лінії старту один за одним. кожен тримає в руці свою ложку. Перші змагаються з кожної команди повинні покласти яйце в ложку і з ложкою в руці добігти до фінішу і назад , після цього яйце передається наступному гравцеві. Всі члени команди по черзі повинні пробігти з яйцем в ложці від старту до фінішу і назад, намагаючись не впустити яйце. Виграє так команда, яка виконати завдання швидше і з найменшою кількістю падінь яйця.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5105

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1819

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1829

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт