Feedback

Ви йдете в гості - що подарувати дівчинці на день народження

19.02.2019 1222
Щоб вибрати правильний подарунок на день народження дівчинці 10 років, потрібно знати характер дитини, її захоплення і переваги. Якщо інформації немає, то можна вручити універсальний презент (гроші), або оригінальний сувенір, який зможе розважити дитину.
Подарункова карта. Такий презент виглядає більш інтелігентно, ніж гроші в конверті. Він виручить забудькуватих дорослих, які відкладають все на останній момент і біжать в магазин перед закриттям.
Подарункові картки теж безпрограшний варіант. Номінал дарувальники вибирають самі.
Втікаючий будильник. Універсальний подарунок. Тепер ніхто не проспить в школу! Будь-яка дитина гідно оцінить цей оригінальний винахід.
Дошка для записів. Вона завжди стане в нагоді в господарстві школярки. Тепер у неї буде річ, яка дозволить організовувати час більш раціонально. За такий подарунок будуть вдячні і батьки - їх дитина стане більше встигати. Яким би не був презент, даруйте його підростаючій принцесі з чистим серцем і найкращими побажаннями. Не забудьте красиво упакувати, адже дівчатка, незалежно від характеру, схильностей і захоплень, люблять сюрпризи. Поставтеся до вибору з душею, проявіть фантазію, і тоді радісне сяйво очей дитини стане вашим найкращим подарунком на день народження.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З днем народження племінниці, в якому знаходиться 42 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт