Feedback

Ідея як прикрасити будинок до Великодня своїми руками

16.01.2014 941
Наближається світле свято Воскресіння Христового. До Великодня не тільки фарбують яйця і печуть паски, а й також прикрашають своє житло.

Для створення великодніх декорацій знадобляться порожні яєчні шкарлупки. Почніть їх збирати заздалегідь. Коли готуєте щось з яєць, що не розбивайте шкаралупу, а зробіть з двох сторін яйця проколи за допомогою голки, причому, одна дірочка повинна бути більше. Пошкодьте голкою всередині яйця, щоб перемішати білок з жовтком. З силою дуйте в меншу дірочку, тримаючи при цьому яйце над мискою. Коли вміст яйця вилиться, промийте шкаралупу зсередини водою і добре просушіть. Такі шкарлупки можна розфарбовувати акриловими фарбами, гуашшю, маркерами, клеїти на них наклейки, паєтки , намистинки , тасьму і стрічки .

Якщо через шкаралупу протягнути нитку або тонку стрічку, то можна прикрасити яйцями кімнатні рослини, як ялинковими іграшками. А можна зробити з яйця маленьку вазочку для квітів. У цьому випадку потрібно один отвір зробити більший, наповнити шкаралупу вологою землею або піском і поставити в таку вазочку невеликі квіти на коротких стеблинках . В якості пасхального букетика відмінно підійдуть весняні первоцвіти .

Традиційно, до Великодня готують весняний садок, який влаштовують у глибокому підносі або плоскому ящику. У цьому посуді пророщують зерна злакових. Робити це потрібно за кілька днів до свята. На що вийшов килимок із зеленої трави укладають фарбовані яйця. Такий садок з пророщеної зелені є символом відроджується природи.

Ще одне традиційне пасхальне прикраса - це пасхальне дерево. Гілочки верби прикрашаються іграшками на пасхальну тематику, а навколо вази з такими гілками можна розкласти фарбовані яйця в красивих підставочках .

Така прикраса стане відмінною декорацією до багатого великоднього столу .

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 4705

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1665

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1630

Всі статті