Feedback

Ідея як прикрасити будинок до Великодня своїми руками

16.01.2014 668
Наближається світле свято Воскресіння Христового. До Великодня не тільки фарбують яйця і печуть паски, а й також прикрашають своє житло.

Для створення великодніх декорацій знадобляться порожні яєчні шкарлупки. Почніть їх збирати заздалегідь. Коли готуєте щось з яєць, що не розбивайте шкаралупу, а зробіть з двох сторін яйця проколи за допомогою голки, причому, одна дірочка повинна бути більше. Пошкодьте голкою всередині яйця, щоб перемішати білок з жовтком. З силою дуйте в меншу дірочку, тримаючи при цьому яйце над мискою. Коли вміст яйця вилиться, промийте шкаралупу зсередини водою і добре просушіть. Такі шкарлупки можна розфарбовувати акриловими фарбами, гуашшю, маркерами, клеїти на них наклейки, паєтки , намистинки , тасьму і стрічки .

Якщо через шкаралупу протягнути нитку або тонку стрічку, то можна прикрасити яйцями кімнатні рослини, як ялинковими іграшками. А можна зробити з яйця маленьку вазочку для квітів. У цьому випадку потрібно один отвір зробити більший, наповнити шкаралупу вологою землею або піском і поставити в таку вазочку невеликі квіти на коротких стеблинках . В якості пасхального букетика відмінно підійдуть весняні первоцвіти .

Традиційно, до Великодня готують весняний садок, який влаштовують у глибокому підносі або плоскому ящику. У цьому посуді пророщують зерна злакових. Робити це потрібно за кілька днів до свята. На що вийшов килимок із зеленої трави укладають фарбовані яйця. Такий садок з пророщеної зелені є символом відроджується природи.

Ще одне традиційне пасхальне прикраса - це пасхальне дерево. Гілочки верби прикрашаються іграшками на пасхальну тематику, а навколо вази з такими гілками можна розкласти фарбовані яйця в красивих підставочках .

Така прикраса стане відмінною декорацією до багатого великоднього столу .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 771

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 498

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 744

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт