Feedback

Особливості дня матері

15.01.2014 420
Кожна жінка мріє стати матір'ю, хтось приховує це бажання навіть сам від себе, а хтось ставитися до нього, як до чогось абсолютно природному і дуже бажаному. Роль матері дуже велика для дитини, причому як у фізіологічному, так і матеріальному плані.

Свято День матері святкується в усіх країнах світу, правда в різні числа. У Європі - це третю неділю травня, в Китаї - це 8 березня, в деяких країнах СНД - початок листопада.

Природно, що у кожної країни є свої традиції святкування цього дня. Так, наприклад, в Європі день матері неможливо уявити без святкового сніданку, який діти готують для своєї матусі. Символ даного свята - це червона троянда і маленьке сердечко.

У країнах Африки є інший дуже цікавий звичай. Якщо у дочки народжується дитина, то її рідна мати дарує їй ляльку, яку вона повинна зберегти для наступного малюка.

У кожного народу є спільна традиція - в цей день вітають всіх матерів і тих дівчат, які чекають дитину. Матерям обов'язково дарують подарунки і намагаються виконати всі їхні бажання, включаючи навіть найзаповітніші. Заведено, що подарунки дарувати повинні саме діти.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травень - один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.Останнім часом в інтернеті йде бурхливе ... 1222

 • Матусин день

  Матусин день

  Людина, що оберігає, розуміє, допомагає, захищає, пестить, леліє і по-справжньому любить. Хто вона? Варіантів бути не ... 327

 • Як у світі почали святкувати День матері

  Як у світі почали святкувати День матері

  Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. В Україні він став офіційним тільки у 2000 році. А ось у багатьох інших країнах світу його святкують на державному рівні вже порівняно давно. З чого ж усе ... 281

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт