Feedback

Як відзначають день студента в різних країнах

15.01.2014 475
День студента - популярне свято в Росії, що відзначається майже усіма студентами. Нерідкі тусовки у нічних клубах з даного приводу, а також різні концерти або ігри. Однак масштаб даного свята більше, ніж ви думаєте. День студента відзначають у багатьох країнах світу. Офіційна дата святкування дня студента - це 17 листопада. Ця дата була заснована в 1941 році в Лондоні на міжнародній конференції. Дата 17 листопада обрана невипадково, саме в цей день в 1939 році фашистська армія розстріляла лідерів Чеського Союзу Студентів. У пам'ять про загиблих 17 листопада була визнаний днем студента.

Проте в Греції день студента святкується 7 листопада. У цей день в 1973 році відбулися студентські мітинги, в результаті яких безліч людей було поранено , 24 людини вбито .

У Фінляндії день студента або свято « Ваппу » відзначається з 30 квітня по 1 травня. У цей день випускники шкіл отримують студентську кашкет , символ переходу до нового етапу життя . До речі сказати , свято супроводжується привітанням президента країни.

У США святкування дня студентів має найбільшу популярність серед студентів Гарварда і випадає на лютий і триває цілий місяць. Святкування супроводжується різними іграми , змаганнями та конкурсами .


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 144 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 474

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 490

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 856

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт