Feedback

День студента в минулому і в наш час

15.01.2014 216
День студента - це найпопулярніший свято серед молоді. Так як святкувати його людина може всього чотири - п'ять років , саме стільки триватиме навчання у ВУЗі , то святкування проходять дуже інтенсивно і бурхливо.

Останнім часом студенти воліють усамітнюватися своєю компанією. Рада, якщо ви не бажаєте проблем із сусідами, в такому випадку зніміть заміський котедж . Ваші можливості відразу ж розширюються і збільшуються. Тепер ви можете приготувати шашлик на вулиці, покататися на сніговій гірці, а на згадку про себе залишити сніговика з великим морквяним носом.

За традицією День студента відзначається 25 січня. Як відомо, це день святої Тетяни . У чому взаємозв'язок між святий і студентами. Історія цієї події сягає в далеке минуле. 25 січня 1755, імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ «Про заснування Московського університету».

З тих пір , саме 25 січня і стало офіційним університетським днем. По початку це свято називалося Днем заснування Московського університету. В цей же час Свята Тетяна стала покровителькою всіх студентів. До речі, ім'я Тетяна в перекладі з грецької мови означає «упорядниця».

Перший час день студента відзначався тільки в Москві. Як розповідали сучасники того часу, це були дуже пишні святкування . Торжество складалося з двох частин. Спочатку свято проходило в будівлі МДУ, потім , гуляння переходили на вулиці міста. У цих парадах і розваги брали участь не тільки студенти, а й усі мешканці столиці.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 26 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 400

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 399

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 758

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт