Feedback

День студента в минулому і в наш час

15.01.2014 242
День студента - це найпопулярніше свято серед молоді.
Останнім часом студенти воліють усамітнюватися своєю компанією. Якщо ви не бажаєте мати проблеми із сусідами, в такому випадку орендуйте заміський котедж . Ваші можливості відразу ж розширяться і збільшуються. Тепер ви можете приготувати шашлик на вулиці, покататися на сніговій гірці, а на згадку про себе залишити сніговика з великим морквяним носом.
За традицією День студента відзначається 25 січня. Як відомо, це день святої Тетяни . У чому взаємозв'язок між святою і студентами. Історія цієї події сягає в далеке минуле. 25 січня 1755, імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ «Про заснування Московського університету».
З тих пір, саме 25 січня і стало офіційним університетським днем. Спочатку це свято називалося Днем заснування Московського університету. В цей же час Свята Тетяна стала покровителькою всіх студентів. До речі, ім'я Тетяна в перекладі з грецької мови означає «упорядниця».


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 144 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 490

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 514

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 878

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт