Feedback

Як відзначити весело День студента

15.01.2014 230
Студенти, як відомо, народ веселий. І своє «професійне» свято потрібно провести так, щоб спогадів вистачило на все життя. Адже пора студентства так швидко закінчується і не повторюється вже ніколи.

Створити святкову атмосферу, поділитися хорошим настроєм можна задовго да свята. Виготовте свою газету, вона може бути і традиційної стінгазети, а може бути і у вигляді «справжньої» газети або глянцевого журналу. Контент може бути абсолютно будь-яким - від карикатур на однокурсників до аналізу політичного життя вашого факультету, в якій головними політичними фігурами будуть ваші викладачі.

Оголошення про майбутньому святі можна просто роздрукувати на стандартному аркуші паперу за допомогою звичайного принтера. А можна зробити справжню кіноафішу з дотепним слоганом, відповідним до свята, із захопливим закликом «Скоро у всіх університетах країни ...»

Якщо ви вже знаєте, де проходитиме ваш веселий студентське свято, то приміщення можна прикрасити забавними фігурками з паперу, метеликами з цукеркових обгорток (заодно і проблему утилізації цього сміття вирішите ), або зірочками з фольги.

Вечір можна розбити на кілька тематичних частин, так буде навіть цікавіше. Наприклад, спочатку можна підкріпитися у кого-небудь будинку або в кафе, а потім влаштувати змагання по грі в Резидент ігрові автомати, якщо ж кому то стане нудно, можна запропонувати іншу гру гараж ігровий автомат до ваших послуг, головне щоб було весело, а завершити вечір можна переглядом веселої комедії в кінотеатрі або танцями до упаду в нічному клубі.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 144 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 490

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 514

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 877

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт