Feedback

Що падарувати на день студента

15.01.2014 282
Міжнародний день студента вже протягом декількох десятиліть святкують в середині листопада. Студенти - народ веселий і святкувати свята любить, але Міжнародний день студента є у них найбільш шанованим. На свята прийнято дарувати подарунки, і це свято не повинно стати виключенням.

Своїм друзям - однокурсникам можна подарувати невеликі сувеніри, які зможуть бути і корисними у студентському житті. Це можуть бути красиві і оригінальні ручки, олівці, блокноти, ластики. Можна підібрати ці предмети із символікою, відповідного свята. Хорошим подарунком однокурсникам може стати обкладинка для студентського квитка або залікової книжки. Не дуже функціональним, але приємним подарунком можуть стати магніти для холодильника. Здивуйте своїх однокурсників, спечіть кекси, в які будуть заховані листочки з добрими побажаннями .

Індивідуальні подарунки теж можуть бути цікавими і незвичайними. Любителю слухати музику можна подарувати смішні навушники для мобільного
телефону або плеєра, наприклад, у формі бананів. Якщо ваш друг - студент любить поспати і постійно спізнюється на заняття, подаруйте йому інноваційний будильник, який, наприклад, тікає або відлітає - для того, щоб його вимкнути, його спочатку потрібно зловити, а для цього, відповідно, встати з ліжка.

Сподобається студенту і подарунок для його комп'ютера. Це може бути флешка незвичайної форми, незвичайна мишка для комп'ютера, ергономічна клавіатура.

Кружка для кави з символікою свята і добрими побажаннями порадує любителя засиджуватися за книгами допізна. Кухоль можна зробити індивідуальної , замовивши в спеціалізованій фірмі малюнок і побажання. Там же можна замовити і оригінальну футболку, сумку з написом, фотографією або малюнком.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 144 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 514

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 543

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 912

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт