Feedback

Список не самих вдалих подарунків до 23 лютого

06.01.2014 494

Як відомо, 23 лютого вже давно не святкується як день радянської армії - це свято всіх захисників, сильної половини людства. Звичайно, в цей день кожна дівчина чи жінка мріє здивувати своїх близьких людей - чоловіка, батька, сина - оригінальним подарунком. На жаль, у багатьох людей складаються певні стереотипи про те, що потрібно дарувати на те чи інший свято. Через це виходить, що багато подарунів стають «побитими», ідеї - банальними, і такі презенти не викликають подиву, радості, а лише «чергову» посмішку в подяку.

Це стосується не тільки подарунків на 23 лютого, але й на інші свята. Прислухайтеся до своїх коханих, родичів і друзів, щоб зробити по-справжньому приємний сюрприз на яке б то не було свято, а наша стаття підкаже вам, як уникнути придбання стандартного подарунка.

Одним з найбільш популярних і абсолютно банальних подарунків на 23 лютого є всілякі набори з гелів для душу, пін для гоління, бритв і так далі. Це - самий звичайний подарунок «для галочки». Милі пані, не дивуйтеся на 8 березня такому ж «цікавому» подарунку.

Наступна категорія «дуже вдалих подарунків» - запальнички, запонки, фляги, брелоки і так далі. Їх можна віднести до «чергових» подарунків. Найчастіше, чоловіки тільки й чекають нагоди, щоб передарувати такий подарунок кому-небудь ще.

Якщо ви збираєтеся робити подарунок колезі - не потрібно бігти за дорогущим ременем або французьким парфумом - такі подарунки залишаються прерогативою дружини або дівчини. Строгий якісний канцелярський набір або потрібний комп'ютерний аксесуар - відмінний подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ 1 жовтня - День захисника України 2023, в якому знаходиться 40 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Мама тато

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт