Feedback

Для вегетаріанця сміх підніме настрій

14.05.2018 184
Безцінні сувеніри, які не витягнуть з вас безлічі грошей, але змусять посміхнутися вегетаріанця. Незалежно від вартості подарунка найбільше запам'ятовуються ті речі, які по-справжньому радують:
футболка, дивлячись на яку всім відразу стане ясно, що її власник не їсть м'ясо. Щоб отримати річ з потрібною вам картинкою, придбайте білу футболку, на яку в фотоательє вам зроблять будь-яке зображення. Букет, де замість квітів будуть різні овочі і фрукти. Дуже корисно, а головне незвично! Головне, щоб він був красиво складений, і весь вміст органічно виглядав в ньому.
Брелки для ключів у вигляді овочів з яким-небудь незвичайним написом. Або згадайте, яке улюблене блюдо у вашого знайомого чи знайомої, і знайдете аксесуар з ним.
Тематична картина або гумористичний плакат. Якщо в квартирі у людини всі стіни обвішані картинами або написами на відповідну тематику, то ще однією точно будуть раді.
В презент можна зашифрувати якийсь підтекст, зрозумілий тільки вегетаріанцеві. Так сюрприз стане ще цікавіше! Подібні сувеніри краще вручати тим, в чиєму почутті гумору ви впевнені. Багато хто може просто не зрозуміти або не оцінити, наприклад, овочевий букет. Тому приготуйте ці подарунки тільки для близьких людей.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Побажання та поздоровлення, в якому знаходиться 124 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт