Feedback

Як здивувати вегетаріанця або вегана: подарунки для душі і для тіла

11.05.2018 2173

Вирушаючи вибирати подарунок для знайомих, які вважають себе вегетаріанцями, а може, навіть і веганами, будьте гранично обережними. Пам'ятайте, що вегетаріанці виключили зі свого раціону м'ясні та рибні продукти, а вегани не вживають крім цього ще молоко і яйця. До того ж веганський спосіб життя має на увазі відмову від носіння одягу, зробленого з натурального хутра або шкіри. Про це слід пам'ятати, вибираючи презент для знайомих, що відносяться настільки трепетно ​​до того, чим вони себе оточують. Але не впадайте у відчай і зверніть увагу на різноманітність як корисних, так і жартівливих подарунків з гумористичним підтекстом.

Різні пристосування, які зможуть стати в нагоді на кухні, будуть вельми доречні в подарунок любителям рослинної їжі: Якісна соковижималка коштує чимало, але якщо вона відсутня на кухні у вашого товариша, а ваші фінансові можливості дозволяють її придбати, сміливо йдіть в магазин.
Контейнери для їжі з цікавим дизайном. Розфарбуйте трохи робочих буднів лотками з кумедними малюнками. Кулінарна книга для вегетаріанців сподобається своєю різноманітністю тим, хто обожнює готувати для себе сам. У разі якщо ви готуєте презент веганів, пошукайте відповідну брошуру. Набір чаїв з вишуканими смаками сподобається любителям цього благородного напою. До чаю можна прикласти коробочку з сухофруктами або асорті з горішків. А ось банку меду вручати не варто, вегани виключили його зі свого меню. Комплект посуду, що включає в себе тарілки, чашки і дошку улюбленого кольору для вашого товариша, - вельми банальний подарунок, але в той же час дуже практичний сюрприз. Якщо ви не впевнені, що вибрані вами порадунки сподобаються вашомому товаришу не варто ризикувати. Навіть в маленьких містах можна знайти хоча б один спеціалізований магазин де всі відмовилися від їжі і речей тваринного походження. Купіть подарунковий сертифікат в це місце і дайте знайомому або знайомій можливість придбати те, що душа забажає.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день бармена 2025, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Як здивувати вегетаріанця або вегана: подарунки для душі і для тіла

  Як здивувати вегетаріанця або вегана: подарунки для душі і для тіла

  Пам'ятайте, що вегетаріанці виключили зі свого раціону м'ясні та рибні ... 2171

 • Історія походження професії бармен

  Історія походження професії бармен

  Кожна професія має свої цікаві особливості. Та, напевно, найцікавішою завжди є історія походження і перших кроків розвитку тієї чи іншої професії. Сьогодні хочемо розказати про зародження професії — ... 2921

 • Оригінальна професія бармена

  Оригінальна професія бармена

  Бармен - професія, яка з'явилась понад сто років тому. Назва професії походить від англійського слова "бар", що означає загородка, прилавок, стійка, які відгороджують продавця від покупця. Якщо раніше бари були тільки самостійними підприємствами, то тепер вони невід'ємна ... 1466

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт