Як здивувати вегетаріанця або вегана: подарунки для душі і для тіла

Вирушаючи вибирати подарунок для знайомих, які вважають себе вегетаріанцями, а може, навіть і веганами, будьте гранично обережними. Пам'ятайте, що вегетаріанці виключили зі свого раціону м'ясні та рибні продукти, а вегани не вживають крім цього ще молоко і яйця. До того ж веганський спосіб життя має на увазі відмову від носіння одягу, зробленого з натурального хутра або шкіри. Про це слід пам'ятати, вибираючи презент для знайомих, що відносяться настільки трепетно ​​до того, чим вони себе оточують. Але не впадайте у відчай і зверніть увагу на різноманітність як корисних, так і жартівливих подарунків з гумористичним підтекстом.

Різні пристосування, які зможуть стати в нагоді на кухні, будуть вельми доречні в подарунок любителям рослинної їжі: Якісна соковижималка коштує чимало, але якщо вона відсутня на кухні у вашого товариша, а ваші фінансові можливості дозволяють її придбати, сміливо йдіть в магазин.
Контейнери для їжі з цікавим дизайном. Розфарбуйте трохи робочих буднів лотками з кумедними малюнками. Кулінарна книга для вегетаріанців сподобається своєю різноманітністю тим, хто обожнює готувати для себе сам. У разі якщо ви готуєте презент веганів, пошукайте відповідну брошуру. Набір чаїв з вишуканими смаками сподобається любителям цього благородного напою. До чаю можна прикласти коробочку з сухофруктами або асорті з горішків. А ось банку меду вручати не варто, вегани виключили його зі свого меню. Комплект посуду, що включає в себе тарілки, чашки і дошку улюбленого кольору для вашого товариша, - вельми банальний подарунок, але в той же час дуже практичний сюрприз. Якщо ви не впевнені, що вибрані вами порадунки сподобаються вашомому товаришу не варто ризикувати. Навіть в маленьких містах можна знайти хоча б один спеціалізований магазин де всі відмовилися від їжі і речей тваринного походження. Купіть подарунковий сертифікат в це місце і дайте знайомому або знайомій можливість придбати те, що душа забажає.


© 2020 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2020 www.v24.com.ua