Feedback

Ідеї для подарунку коханим на День святого Валентина

15.02.2018 494
Отже, 8 ідей подарунку для нього:
Гаманець. Гроші люблять порядок, тому якщо вони зберігатимуться ще й у гаманці із креативним дизайном чи вдалим пошивом – це буде лише приємним додатком для Вашого чоловіка.
Халат. Після ванни для чоловіка – це саме те, що потрібно. Така деталь в гардеробі зігріватиме коханого у холодну пору та створить затишок.
Краватка-метелик. Нині ці аксесуари мають безліч дизайнів. Просто оберіть той, який підійде Вашому коханому найбільше.
Барсетка. Телефон, гроші, ключі та інші дрібниці. Все це потрібно кудись помістити, тому такий подарунок буде практичним подарунком для чоловіка.
Іменний світшот чи футболка. Одяг для щоденного образу чоловіка. Тут і простота, і оригінальність в одному “флаконі”.
Ремінь. З таким подарунком Ви точно можете бути впевнені, що подарунок коханому знадобиться. Головне, підібрати влучний колір та дизайн.
Флешка. Якщо Ви обирете цей пристрій з дизайном, який підходить під вподобання чи улюблені заняття коханого, то подарунок видасться вдалим.
Абонемент в басейн, спортзал. Пригадайте, можливо Ваш чоловік вже давно говорить про те, що хоче зайнятися спортом, піти в басейн чи на тренування із боксу. Тоді у Вас є прекрасна нагода втілити нереалізовані плани свого чоловіка.
Ідеї подарунку для неї:
Нічна сорочка. Ніжна та мереживна нічна сорочка потішить не лише жінку, але й вас, любі чоловіки.
Блокнот. Мотиваційний блокнот із веселими деталями всередині подарують Вашій коханій настрій щоразу, як вона його відкриватиме.
Органайзер. Це корисна річ у побуті кожної жінки. Цей подарунок для тієї панянки, у якої безліч канцелярських виробів або ж косметики.
Рюкзак. Це практичний подарунок, а якщо Ви правильно підберете колір, то подаруєте водночас хороший настрій коханій на весь рік.
Прикраси. Мабуть, немає жінки, котра не любить коштовностей. Головне, при їхньому виборі зважати на смаки коханої, адже не кожна жінка любить велике каміння на сережках чи перстнях.
Кейс для телефону. Жінка щодня ходить із телефоном. Тому із Вашим подарунком жінка точно не забуде зателефонувати тому, хто подбав, аби її телефон був у креативному кейсі.
Сертифікат на похід до кометолога. Головне, щоб процедура, яку ви оберете була безболісна. Порадьтеся про це із фахівцем.
Книга. Подарувати коханій людині знання – безпрограшний варіант. Гарна обкладинка та цікавий зміст – ось на що варто звернути увагу при виборі книги.
Це лише невелика частина із того, що можна подарувати коханим у День святого Валентина. Пригадайте, можливо Ваша друга половинка давно натякає на конкретний подарунок. Зрештою, яким би він не був, головне, все ж пам’ятати і поважати своїх коханих та приділяти їм увагу не лише у святковий день, а щодня.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Практичні і корисні подарунки хлопцю на 16 років

  Практичні і корисні подарунки хлопцю на 16 років

  З огляду на, що чоловіки більш практичні натури, ніж жінки, то на День народження хлопцеві на 16 років можна подарувати корисний ... 37

 • Недорогі презенти хлопцеві на 16 років

  Недорогі презенти хлопцеві на 16 років

  Щоб презент сподобався імениннику - не обов'язково, щоб він був ... 30

 • Легенди про Святого Валентина

  Легенди про Святого Валентина

  Історій, легенд і чуток про Святого Валентина ходить чимало. Так хто ж він - Святий Валентин, який подарував всьому світу День Закоханих ? Кажуть, що насправді святих Валентинів, які померли в Стародавньому Римі в 269 (за іншими джерелами в 270 ) році і шанованих в один і той же ... 2902

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт