Feedback

Як святкують День народження в Китаї?

06.11.2017 63
З кожним роком західна людина перестає відчувати задоволення від свого Дня народження і більше сумує, згадуючи молодість. Китайці ж навпаки після 60-ти років радіють, що змогли прожити таке довге життя. Діти і внуки вітають їх з ювілеєм, відносяться з повагою і пошаною.

Система підрахунку віку в Китаї теж відрізняється від європейської. Вони користуються поняттям «умовний вік» по-китайськи «сюй сунь». Прийнято, що народженій людині вже виповнився рік, 9 місяців вагітності додають до віку. Наступний рік додається до віку малюка тільки після настання Нового року за місячним календарем. Різниця між умовним віком і віком, вважає на західний манер, іноді становить більше року. Ювілеї в Китаї носять кумедні назви, наприклад, рік від народження дитини - «Схопити тиждень», 10 років після народження - «Довгий хвіст», 50-річний ювілей - «Доленосний рік», 60-річчя - «Довголіття».

Китайці шанують традиції свого народу. Хоча варто відзначити, що західна культура значно вплинула на світ жителів Піднебесної. Наприклад, раніше було не прийнято на День народження торт, прикрашений свічками. Однак ряд традицій все ж залишилися. Китайці вірять, що в День народження людина привертає злих демонів. Щоб відлякати непроханих духів навколо іменинника створюється багато шуму.

Вважається, що традиція святкування Дня народження виникла в Китаї понад три тисячі років тому. Вона існує з часів династії Чжоу, коли військовий лідер Сунь вручив своїй матері на 80-річчя персик. Так виникла практика приносити іменинникам подарунки.

Улюблена страва на Дні народження - шоумянь - довга рисова локшина, що символізує довголіття. Іменинник повинен втягнути в себе якомога довший шматок локшини, не відкушуючи. Довжина макаронини означатиме довготу життя людини. Гості на Дні народження зобов'язані випити вино за здоров'я іменинника.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ideipodarkovЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 45

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 62

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 39

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком