Про авіадиспетчирів можливо говорити так захоплююче, як і про місію поштового відділення. Але для авіадиспетчерів ключове слово там «швидкий». Кожен оператор сприймає це як особистий виклик і намагається провести літак якомога швидше. І волів би порушити правила безпеки, ніж знизити швидкість. У збройних силах це називається «Синдром авіашоу», який змушує авіадиспетчерів хвалитися, а не робити роботу максимально ретельно. Тож якщо є кілька літаків на курсах, то необхідно раціонально розвести їх на велику відстань, щоб уникнути зіткнення або порушення трикілометрової дистанції, яка повинна зберігатися між повітряними судами. Хоча авіадиспетчири інстинктивно пробують провести їх настільки близько, наскільки тільки можливо. Незважаючи на те що занадто великий простір між літаками створює більше роботи і викликає невдоволення пасажирів (збільшення відстані викликає затримки), основною причиною, яка змушує диспетчерів поспішати, залишається їх власне его.
Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день авіадиспетчера 2024, в якому знаходиться 67 поздоровлень на всі випадки життя.
Місія авіадиспетчерської служби визначається так: «…забезпечити безпечний, упорядкований і швидкий потік повітряного ... 1018
Робота диспетчера вимагає змінного графіку. Що ж можна подарувати ... 1697