Feedback

Що таке посвята в студенти і як вона відбувається?

29.08.2016 706
У різних вузах посвята в студенти проходить по-різному, проте умовно можна розділити цей захід на офіційну та неофіційну частини. Традиція посвяти в студенти існує протягом століть. Це своєрідний ритуал, який із задоволенням чекаю не тільки абітурієнти, але і старшокурсники, які бажають передати естафету.
Починається посвячення з офіційної частини. Якою буде офіційна частина залежить від керівництва вузу і фінансових вкладень в захід. Офіційна частина супроводжується виступом ректора, деканів факультетів, представників адміністрації та запрошених гостей. Склад гостей залежить від специфіки вузу та напрямку, в якому він працює. Так, наприклад, на посвяті у студенти можна побачити відомих політиків і міністрів. Інститути технічного профілю запрошують відомих академіків, які досягли значних результатів у технічній сфері. Також на офіційній частині можуть виступати голови студентських урядів і профспілок, а також викладачі, які бажають привітати першокурсників. У ході урочистої частини абітурієнтам вручаються студентські квитки та залікові книжки – перші важливі документи для подальшого навчання. На завершення проводиться концерт, на якому виступають відомі колективи міста.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання на 1 вересня(День знань), в якому знаходиться 74 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: polynet

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт