Feedback

Статті: Різдво (православне)

Як зустріти Новий рік і Різдво з дітьми: техніка безпеки

Як зустріти Новий рік і Різдво з дітьми: техніка безпекиНовий рік, Різдво, Старий Новий рік - вони розташовані так близько, в країні новорічні канікули, батьки можуть повністю присвятити себе дітям і родині, зробити ці дні святковими, насиченими. Тільки от чому ж до кінця різдвяних канікул так багато буває звернень до невропатологів, психологів, аллергологів?
06.01.2014 756

Як подарувати дитині Різдвяний настрій

Як подарувати дитині Різдвяний настрійЗдавна Різдво Христове було одним з найважливіших свят в році. З часом ми стали сильніше святкувати Новий Рік, а Різдво пішло на другий план. Тим не менш, це не означає, що потрібно позбавляти дитину всього того різдвяного чарівництва - не полінуйтеся, і влаштуйте малюкові ще одне чудове свято, в яке збуваються дитячі мрії. Повірте, це варто витрачених зусиль, адже ви не тільки будете спостерігати щасливу посмішку дитини, а й самі поринете в той дитячий святковий настрый, сповнений чудес і приємних очікувань.
06.01.2014 921

Різдво Христове для дітей і дорослих

Різдво Христове для дітей і дорослихНаближається свято - Різдво Христове. Це одне з головних православних свят. Віруючі православні люди відвідують в церкві нічну службу, дотримуються посту, який триває сорок днів. Особливо варто дотримуватися посту 6 січня. Якщо ви не постили, то вам просто бажано не вживати в їжу гостре, жирне і важке на шлунок. Але найголовніше - намагайтеся не сердитися і не злитися в цей день.
06.01.2014 1177

Сценарій шкільного новорічного свята «Новорічна казка»

Сценарій шкільного новорічного свята «Новорічна казка»Оригінальний сценарій шкільного новорічного свята «Новорічна казка»
31.12.2013 1474

Чи можна дарувати ікони?

Чи можна дарувати ікони?Подарунок як ікони відразу викликає суперечливі відчуття, та й думок різноманітних повно, тому давайте почнемо розбиратися.
20.09.2013 3053

Традиція різдвяного святкування

Традиція різдвяного святкуванняРіздво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом, хоча у багатьох католицьких країнах народне благочестя досі відводить йому головне місце серед свят.
18.09.2013 2419