Feedback

Василь

Значення імені Василь: Царський, царствений

Походження ім'я Василь: Має грецьке коріння. В Англії поширена форма Безіл, у Франції - Базіль.

Василь у дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування з друзями у Василя на першому місці. Він може вступити в конфлікт з дружиною, щоб не допустити обмеження інтересів товариша.
Василю подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів. Одне з небагатьох негативних якостей Василя - це пристрасть до спиртного.
Він сумлінно ставиться до своїх обов'язків і володіє хорошими професійними якостями. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє повболівати на трибуні в компанії друзів.
У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть відзначені. Василь - людина боргу. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не самий приємний характер або вона погана господиня. Василь покірливо прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю.
Народження дитини для Василя - величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найсильніші почуття, в чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі відноситься з побоюванням.

Фоносемантика: слово Василь не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Кот

Колір: Василькове-блакитний

Камінь: Гранат

День ангела (іменини): 14 січня, 12 лютого, 14 лютого, 19 лютого, 23 лютого, 3 березня, 13 березня, 15 березня, 20 березня, 4 квітня, 5 квітня, 8 квітня, 25 квітня, 9 травня, 12 травня, 13 травня, 19 травня, 23 травня, 5 червня, 21 червня, 23 червня, 3 липня, 5 липня, 14 липня, 16 липня, 19 липня, 28 липня, 15 серпня, 24 серпня, 11 жовтня, 15 жовтня, 8 листопада, 13 листопада, 11 грудня


Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт