Feedback

28 липня 2024

Люди які народилися 28 липня по гороскопу Лев. В цей день святкують День PR-спеціаліста 2024, День працівників торгівлі в Україні 2024, День флоту України 2024. Також незабаром відзначатимуть свята З Днем ангела Марти, З днем ангела Тіни. Іменини 28 липня у таких людей як Василь, Володимир.

Найближчі свята

 • 28 липня

  День PR-спеціаліста 2024 - 2 привітаньДень PR-спеціаліста 2024 2 привітань

  Зовсім недавно державне визнання вивело зв'язок з громадськістю з розряду тіньових професій. «Піар» набув статусу такого ж необхідного інструменту, як маркетинг, реклама й інші напрямки діяльності організації, що сприяють розвитку бізнесу.
  13 днів до свята

 • День працівників торгівлі в Україні 2024 - 28 привітаньДень працівників торгівлі в Україні 2024 28 привітань

  Це професійне свято стосується тих, хто безпосередньо зайнятий у сфері торгівлі та ресторанного господарства.
  13 днів до свята

 • День флоту України 2024 - 29 привітаньДень флоту України 2024 29 привітань

  День флоту України — професійне свято працівників морського і річкового флоту та військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Відзначається щорічно в останню неділю липня.
  13 днів до свята

 • 29 липня

  З Днем ангела Марти 76 привітань

  29 липня — день ангела у Марти. Ім’я має католицькі та єврейські коріння. Це старовинне єврейське ім’я в перекладі означає «господиня», «пані» або «наставниця». Українська вимова імені — Марфа.
  14 днів до свята

 • З днем ангела Тіни 16 привітань

  У Україні — на відміну від мусульманських і європейських країн — ім’я Тіна набуло самостійність недавно. Вчені, які вивчають етимологію імен, пропонують кілька теорій походження цього імені:
  Латинська версія: з мови стародавніх римлян Тіна перекладається як «сильна», «здорова».
  Арабською Тіна (تينة) означає “інжир”.
  Тіна є формою грузинського імені Тінатін і означає «відблиск сонця», «мерехтливий промінь».
  14 днів до свята

День ангела (іменини) 28 липня 2024

ВасильВасиль у дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування з...
ВолодимирВолодимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення....
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах