Feedback

Гороскоп Дівам на 27 лютого

Сьогодні 27 лютого 2017, другий місячний день (всх 7:51 - зах 19:06). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День обіцяє Вам душевну рівновагу, сприяє заходам щодо зміцнення здоров'я. Любовні розчарування Вами будуть переноситися з працею. Родичі допоможуть влаштуватися на цікаву та прибуткову роботу. Приділіть більше уваги коханій людині.

Любовний

Сьогодні ви ненавмисно дізнаєтеся, як про вас висловлюється ваша половинка, що вона думає насправді. Не варто ділитися з нею отриманими новинами, а от взяти їх до відома варто. І якщо вони хороші - не розслаблятися і не зазнаватися. А якщо погані - що ж, виправити що-то вам по силам.

Кулінарний

Соус лимонний з грибами і каперсами Яйце добре вибити віником, з'єднати з вершками, додати лимонну цедру і збивати на водяній бані до загустіння, потім заправити лимонним соком і сіллю за смаком. Одночасно гриби або печериці нашаткувати і відварити разом з каперсами; потім відкинути на сито і з'єднати з соусом. Склад: Вершків - 50 г, яйця 2/3, лимона - 15 г, гриби мариновані - 20 г, каперси - 5 р.

Бізнес

Для майбутнього кар'єрного зростання та забезпечення авторитету в колег, день слід присвятити підвищення професійного рівня.

Туристичний

Якщо вам у цей день захочеться повеселитися, їдьте в Ріо-де-Жанейро. Там, на озері Родріго-де-Фрейтас встановлена найвища в світі плавуча різдвяна ялинка (її висота 82 метри). Завдяки встановленим в основі конструкції моторів, ялинка переміщається по поверхні озера і вечорами радує глядачів яскравими вогнями, які горять кожен раз новим візерунком (лампочками керує комп'ютер). Поспішайте, адже в середині січня конструкція буде демонтована.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт