Feedback

Гороскоп Дівам на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогоднішній день - найкращий фон для ділових поїздок і переговорів. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Ваша комунікабельність має до зустрічей з друзями і близькими людьми. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині захочеться похвалитися перед вами якимись своїми досягненнями і навичками. Навіть якщо ви не вважаєте те, що він робить, значним, або ж вмієте це робити набагато краще, зобразіть щирий захват, заохотите його своєю посмішкою.

Мобільний

День надзвичайно несприятливий для тих, хто програє, виходячи з дому, забути там свій стільниковий телефон. Постарайтеся, щоб вас серед них не було. Наприклад, для цього можна поставити в тому ж телефоні нагадування, яке спрацює за п'ять хвилин до часу вашого виходу з будинку.

Автомобільний

Не виключено, що сьогодні працівники ДАІ не будуть псувати вам настрій, але все ж не варто нахабніти, а то хіба мало що.

Кулінарний

Білковий омлет зі сметаною, запечений Білки збити віником, додати молоко і 20 г сметани, перемішати, вилити у однопорционную сковороду, змащену маслом, збризкати залишилася сметаною і запекти. Склад: 3 яєчних білка, сметани - 30 г, молока - 20 г, вершкового масла - 3 р.

Бізнес

День у вас може виявитися важким, але він буде насичений приємними подіями. Ні про що не сумуйте, і не переживайте, все вийде.

Туристичний

Настрій у Вас в цей день буде змінюватися дуже часто, щоб їм можна було порадити щось певне. Мабуть, головне для вас - не зв'язувати себе якими-небудь тимчасовими і просторовими рамками. Забезпечте собі повну свободу пересування і або не беріть супутників взагалі, або візьміть того, чиє серце б'ється в унісон з вашим і чиї бажання збігаються з вашими.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт