Feedback

Гороскоп Дівам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки гармонійнішими. Будьте стриманіші - все буде залежати від Вашого вміння тримати себе в руках. Вам можуть зробити вигідну ділову пропозицію, від якого не варто відмовлятися. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

Любовний

Так собі день. Зірки вважають, що для Вас настала пора сказати те, що мало бути сказано вже давно. Ні, звичайно можна тягнути і далі. Але буде тільки гірше.

Мобільний

День сприятливий для ведення релігійних воєн на тему, мобільні телефони від якого з виробників краще. Виграти ви таку війну все одно не виграєте - це неможливо в принципі, але задоволення від процесу отримаєте в повній мірі.

Автомобільний

Сьогодні, вам краще утриматися від нововведень у свою манеру водіння, а в іншому, в дорозі все буде як і зазвичай, без неприємностей.

Кулінарний

Каша вівсяна (геркулес) з варенням В кипляче молоко з водою, всипати крупу, додати цукор і сіль, накрити кришкою і при слабкому кипінні варити 1 1/2 - 2 години, зрідка помішуючи. Перед подачею до столу в кашу покласти масло, вимішати і полити зверху варенням. Склад: Крупи - 75 г, цукру - 5 г, молоко - 150 г, масла вершкового - 5 г, варення - 30 г, води - 100 р.

Бізнес

Справи йдуть в гору, але ще чимало потрібно зробити, щоб почати отримувати той дохід, про який ви мрієте, не бійтеся роботи

Туристичний

Вам краще почати подорож бажано вранці, в крайньому випадку - у другій половині дня. Тільки не будуйте надто грандіозні плани й не вырисовывайте маршрути по всій поверхні глобуса. Будьте скромніше - обмежтеся відпочинком в передмісті, а подорожі в далекі країни поки що відкладіть. Хоча б до тих пір, поки не знайдете гідного супутника, на якого можна буде у всьому покластися - від бронювання квитків до супроводу на вечірку.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт